Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom egy 17 éves afgán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy 17 éves afgán, én pedig 16 éves magyar lány vagyok. Ha ezzel kapcsolatba kérdezek valamit, mért írja mindenki, hogy ez most ugye kamu? Mért lenne az?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, és úgy érzem, ő is engem. A probléma csak az, hogy Németországban él, és ritkán tudunk találkozni, de a nyáron hosszabb időre tudok elmenni, ő pedig jönni... :)

A családom nagyon nem örül a 'kapcsolatnak', én mondom nekik, hogy ő most egyből nem a férjem lesz, és ne aggódjanak, de sehogy se akarják bevenni :/

Veszélyes lehet valóban? :/ Vagy vannak kivételek??? Mert olyan, mintha ő más lenne :) Ismerem a családjával való kapcsolatát... szóval biztos lehetek abba, hogy soha sem menne vissza Afganisztánba. Engem meg pláne nem akar oda elvinni :/ Szóval nem tudom. Az biztos, hogy szeretem. :) De mért furcsálja mindenki? És néznek ránk olyan... másképp?! :/



2012. máj. 9. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert nem szokványos...nem minden magyar lány jár külföldi lánnyal
2012. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagyis férfival* :D:D:D
2012. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Afgán? ha nem agár akkor semmi gond:D de komolyabban.. ha szerelmes vagy tök mind1 ki mit mond..azt fogod tennia mit érzel ,)
2012. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

csak ennyi lenne akkor? :D

Hát, köszönöm. :)

Az tény, hogy akármit mondanak... nem hallgatok senkire :$:/ Nagyon megbolondítottuk egymást, azt hiszem : )))

2012. máj. 9. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jihaaaad! Jihaaaad! Jihaaaad!
2012. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Képes lennél másodrangú lénnyé alacsonyodni egy kultúra kedvéért?

Afganisztánban és környékén a nőket nem kezelik teljes rangú emberként. Vedd figyelembe. Bár most nagy a rózsaszín köd meg minden, de gondolj a jövődre...

2012. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
56%
hát szerintem csak te szereted őt mert az afgán fiúk nem tudnak szeretni ők csak kihasználják az embert... szerintem is jobb lenne a jövőddel foglalkozni mert később úgyis megbánod hogy összejöttél vele. tapasztalatból mondom... ők csak magukkal foglalkoznak mind rohadik
2012. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :(

Hát nem tudom. Bízok benne, hogy ő más?! De... nem tudom, tényleg nem tudom. Kezdenek összekavarni a történések. De nagyon hiányzik, és sajnos nagyon szeretem... Akkor most mit tegyek?

2012. jún. 14. 08:05
 9/12 anonim ***** válasza:

En arabokat ismerek.De meg az arab is azt mondja hogybaz aranok veszelyesek!!! Nem vicc! Es volt felig holland felig algeriai baratom, algir mentalitassal....sunyi, hazug, lopos. Ketszinu!

Volt egy afgan ismerosom, belgiumi, szinten mocskos sunyi diszno!

Torok baratom is volt....szinten zenesz....csak papirt akart! Szerencsere idoben levagtam.Talan a libanoniak meg elmennek...Az iraki nok borzalmasak voltak, akikkel en talalkoztam, a ferfiak hmmmm so-so.

Persze ezek egyeni esetek es semmi esetre sem altalanositok es lebeszelni sem akarlak....csak leirtm a tapasztalataim nagyon nagybvonalakban.Szoval nem vagyok ellne , de legyel nagyon ovatos!w;)

2012. jún. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van kerdesed irhatsz privibe!
2012. jún. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!