Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rossz ötlet osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz ötlet osztálytárssal randizni?

Figyelt kérdés
Még 5évig osztálytársam lesz (8osztályos gimibe járok)
2012. máj. 6. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én próbáltam akkoriban és bizony mondom néked igencsak rosszul sült. Azóta az a lány rendőr lett. Isten nyugosztalja.
2012. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
el
2012. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rossz bizony, hogy miért, az hosszú, de rájössz hamar ha kezdel vele
2012. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is rossz :(
2012. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem. már több mint fél éve az osztálytársammal járok :)csak arra kell figyelni, hogy a barátaidat a suliban ne hanyagold el :)
2012. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, rossz. Ezt tapasztalatból mondom.

Szeptemberbe jött hozzánk néhány új osztálytárs, jól kijöttem mindegyikkel, hamar be is illeszkedtek az osztályba. Az egyik elmondta, hogy szerelmes lett belém, így összejöttünk, de hamar szét is mentünk, mert nekem tér kell, szerintem nem jó az, hogy suliba egész nap ugye alapból vele voltam, meg még délután is, ha meg nem élőben találkoztunk, akkor vagy telefonon, vagy neten keresztül beszélgettünk. A végére már nem is maradt semmilyen téma, meg el is veszett a varázs, mert nem hiányzott, mivel nem tudott, állandóan együtt voltunk. Szóval rövid idő után vége is lett a dolognak. Persze előtte azt hittem, milyen jó lesz, meg én is olvastam valahol olyan hozzászólásokat, hogy osztálytárssal SOHA ne gyere össze, én meg nem értettem, hát már felfogtam. Azóta nem is beszélgetünk, elmegyünk egymás mellett, pedig előtte milyen jókat hülyéskedtünk.


Csak azt tudom, javasolni, hogy gondold meg, de szerintem felejtős.

2012. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass senkire ...te tudod h. megéri -e ez neked!!

szerintem próbáld meg, lehet h. ő lesz életed szerelme.

mindenképpen meg ér egy próbát szerintem

15/L

2012. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!