Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néhány tipp jól jönne. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány tipp jól jönne. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok fél éve együtt vagyunk a barátnőmmel( ő ez első komoly kapcsolatom), nagyon szeretjük egymást, de hogy is fogalmazzam kissé tesze-tosza vagyok ( saját véleményem szerint ). Főleg idősebb fiúk tanácsát kérném, hogy hogyan lehetnék magabiztosabb mivel nem akarom őt elveszíteni mert mindennél jobban szeretem. remélem megértitek. Előre is köszönöm !

2012. máj. 11. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Annyi lemaradt hány éves vagy :)

De ettől függetlenül pár alapszabály, ami mindig bejön!

Lény magabiztos, határozott!!! Ha el akartok valahová menni, mozi, fagyizó, stb kérdezd meg van e kedve, de te mond meg hová!

Alapból rossz kérdés "te hová akarsz menni" Persze egyszer egyszer kell, de ha minden nap ezt hallja régen rossz.

Látszódjon rajtad hogy mindig tudod mit akarsz csinálni!!!

És add a tuttára! Egy jó párkapcsolatban mindent meg lehet beszélni.


Még egy fontos dolog, ahhoz hogy közel kerüljön valaki hozzád, néha el kell tudnod engedni!

Menj el nélküle 1-1X haverokkal valamerre, ő is menjen el néha barátnőivel, legyenek külön programok is. Sosem árt ha azon jár az esze merre jár a szerelme, egy kicsi féltékenység jól jön :)


Végezetül, mindig kicsit meg kell újulni, mert legyen bár menyire is jó fej egy pasi X év utána unalmas lesz, ha mindig ugyan olyan. Találj ki olyan dolgokat amit még sosem csináltatok, néha egy egy új ruha, új stílus elem. Hidd el meglesz az eredménye :)


Magabiztosság, határozottság, céltudatosság, kedvesség, de nem papucs módjára!



F/24

2012. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg két normális ember között nincs szükség arra,hogy pszichológus legyél.Nincsenek szabályok.


F/26

2012. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm !( F/24 )

Nagyon sokat segítettél. :D és 15/F lehet, hogy egy kicsit korai ez a kapcsolat, de nem tudom mi van velem egyszerűen imádom őt :'D

2012. máj. 11. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

F/24-el èrtek egyet.Èn sokszor màr halàlra untam magam mikor a volt baràtom akivel 2 èvig jàrtam MINDIG ùgy kezdte h èn hova akarok menni?Ha meg volt vmi ötlete akk hozzàtette h de nem muszàj csak ha èn is akarom.....Ez egy idö utàn fárasztò.Jò az ha nèha èn dönthetek de nem feltètlenül arra vàgyik egy làny a kapcsolatban hogy ö legyen a vezetö...!Bàr biztos hogy vannak ilynek is:)A màsik meg:meglePetès.Nèha nyugodtan meglepheted a bnödet (a virágot sokan òdivatùnak tartják de sztem romantikus is lehet ha nem csak ùgy odavàgot..egyàltalàn nem òdivatù)

Ez nem pszichològia csak jòzan èsz.Egy kapcsolat magàtòl nem lesz szèp és jò,tenni kell èrte:)

2012. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!