Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul beszélök! Hogyan...

Angolul beszélök! Hogyan tanultátok/tanultok phrasal verb-eket? Nagyon elkellne néhány tipp.

Figyelt kérdés
Köszi elöre is
2011. ápr. 7. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint ezt csak úgymond beseggelni lehet.
2011. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igazából nekem meg kellett néznem, hogy ezek mik, mert nyilván megtanultam őket, csak nem tudok róla, szóval kár "beseggelni" őket, talán néhányat érdemes megtanulni, de inkább olvass rengeteget és majd előbukkannak. ami meg nem fordul elő olyan gyakran, azt nem is érdemes megjegyezni. (mielőtt valaki belém kötne, igen, biztos ciki, hogy nem tudom a nevüket, de attól még tudom miről beszélek. :) )
2011. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Vagy beseggeled vagy nézel, hallgatsz elég Angolt, hogy rád ragadjon, mint ahogy Magyarral is tetted.
2011. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legalapabbakat (a get up is phraesal verb...) szanaszét szórva "alap angolórán", aztán egy masszív adagot szókártyákkal beseggelve (mondjuk én olyan vagyok, hogy hogyha kikeresek egyet, akkor nyilván ott lesz mellette másik öt, azt is elolvasom, és ha valamelyik valamiért megtetszik vagy hasznosnak tűnik, akkor azt is kiírom), ebből pedig az maradt meg "használatra", amikkel utána tényleg találkoztam olvasás, filmnézés, beszélgetés stb. közben.
2011. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!