Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ciki ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki ha a barátnőm annyira nem jártas a konyhában, hogy a gázt se tudja begyújtani?

Figyelt kérdés

20 éves, de egyszerűen képtelen a konyhában tenni bármit is. Együtt élünk, de én főzök, sütök. Ő vagy tányért tör, vagy vizet önt ki, vagy tojást loccsant szét, de megvágni is képes magát annyira ügyetlen. Ma a gázt engedte ki, annyit, hogy majdnem elájultunk a gáztól, mert próbálkozott begyújtani, de nem sikerült neki. Felrobbanni se szeretnék így megint én főzök, nem tud megtanulni.

mit lehetne tenni? engem nagyon bosszant ha valaki ügyetlen, na de ennyire...


24/F



2012. máj. 12. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán ha komolyan venné és nem csak hisztizve csapkodna és barmolna szét mindent..

Meg kell tanulnia!

20N

2012. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű főzni és sütni...a barátnődből hiányzik a türelem és az akarat, hogy megtanuljon! Szerintem bíztasd őt...valahogy vezesd rá!Bár lehet nem kellene erőltetni,ha ennyire nem akarja....

Ciki amúgy nagyon szerintem.

2012. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
nem az a kérdés, hogy mit lehetne tenni, hanem hogy mit lehetne enni. javaslom a mcdonaldsot, burgerkinget, vagy valami sarki gyros büfét.
2012. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Az én exem sem volt valami jó a konyhában! Ezért amikor összeköltöztünk, én kezdtem el megtanulni főzni. Később már be sem engedtem a konyhába max mosogatni. :)

Cserébe ő takarított! Fel kell osztani a feladatokat ennyi...

2012. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre inkább egy erősebb jelzőt használnék: Szégyen.
2012. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Majd belejön.

Engem nem zavarna.

Főznék én és kész.

Meg tanítanám kicsit :)

2012. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne busulj mert az en baratnom 35 eves es nem tudja mi az a savanyu kaposzta vagy mi az edes, meg nem tudja, hogy kell lereszelni a murkor sot meg mosgatni sem tud.... meg akanak ilyenek es van 2 egyeteme vagy 3 nyelven beszel es munkanelkuli se pasija semmi
2012. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon ciki.. szerintem egy lánynak önállóan oda kell állni az anyukája mellé és figyelnie, hogy mit hogy csinál. Én is ezt tettem anno. Nem lakunk együtt a párommal, de mikor nála vagyok akkor is szoktam neki kaját csinálni. Vagy ha van időm csinálok neki tortillát, pizzát vagy ami eszembe jut. Valahogy biztasd és hátha ő is kedvet kap.19/l
2012. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!