Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év korkülönbség nagyon ciki? (lent)

Figyelt kérdés
Tehát a nő 29 éves a pasi 54 a nő havi 100 a pasi 340-et visz haza. Ebben lehet igaz szerelem?
2012. máj. 8. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%

1. kérdés : nem

2. kérdés : nem

2012. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne lehetne?


Az anyagiakat egyébként miért említetted? Csak nem azért, mert a gyakorikérdéseken mindig azzal jönnek nagy korkülönbséges párkapcsolatok esetén, hogy biztos a pénzre hajt a nő?

2012. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 éves nő vagyok, de nekem nem kellene egy 50 fölötti férfi, még akkor sem ha jól tartja magát.

Maximum 10 évet tartok elfogadhatónak, persze a férfi javára, 25 év az éppen egy generáció, más világ a két ember, egy ideig lehet működhet, de kétlem, hogy hosszú távon is összhangban maradjanak.

De ez csak az én véleményem:)

2012. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a korkülönbség ciki, hanem az, hogy együtt vannak :)

Na jó viccet félretéve. Ideig-óráig működhet a dolog, hisz valljuk be, vannak nagyon vonzó fiatalos 50-es pasik. Mondom én 30 évesen. Tehát ez lehet fellángolás vagy szerelem.

Azonban nem adok nekik 5 évet együtt, mert előbb-utóbb kijön az eszméletlenül nagy különbség.

Barátnőm és az élettársa közt 27 év volt. Szerelemnek indult, gyerek és különválás lett a vége. Ekkora különbségnél óhatatlanul is mások már az igények.

2012. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Jelen:

nő: 29 éves

fizetése: 100 ezer

férfi: 54 éves

fizetése 340 ezer

jövő: 10 év múlva

nő: 39 éves

fizetése: 200 ezer

férfi 64 éves

fizetése: nyugdíj kb. 120 ezer


jövő: 20 év múlva

nő: 49 éves

fizetése: 300 ezer

férfi: 74 éves

fizetése: nyugdíja KB: 120 ezer

jövő: 5 év múlva

nő:54 éves

fizetése: 350 ezer

férfi: 79 éves LENNE

2012. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Láttam már ekkora korkülönbséggel nagyon jól működő kapcsolatot. Igaz ott a párokban fel sem merült, hogy ne szerethetnék egymást, vagy ne illenének egymáshoz.
2012. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

beteg vagy bocsi..egy 29 éves feltehetőleg jó kinézetű ereje tejében lévő nőnek minek kell egy fonnyadt uborka?már bocsi..esetleg a fizuja tetszik?független jó képű 30-as pasik szaladgálnak az utcán.többek közt én is.350 ezret keresek én is és még az ágyban is jó vagyok:D

de ha neked fonnyadt uborka kell és gond majd 10 év múlva a nyakadban,hát áldásom rád...

2012. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

nem kéne ennyivel idősebb pasi, még nem ment el az eszem


És igen elég ciki

2012. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de nekem undorító lenne egy olyan férfival lefeküdnöm, mint amennyi idős az apám. 29 évesen találsz még jobbat, ne rontsd el az életed! Ráérsz még 20 év múlva foglalkozni az ilyen korúakkal. Nem tudom, hogy van-e vagy szeretnél-e gyereket, ha szeretnél, hogy nevelnétek fel? Családod nem érezné kínosan magát, hogy ilyen idős férfivel vagy? Biztosan nagyon lovagias, figyel az udvariassági formákra, de ez megvan a fiatalok között is, nem sok, de nekem eddig szerencsére sikerült kifognom.
2012. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más generáció, teljesen más neveltetéssel.

2 év együttélés után a nő megunja az életét is.

2012. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!