Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok elszakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elszakadni tőle mikor tudom, hogy csak szédít?

Figyelt kérdés
Szerelmi háromszögbe keveredtem. Érzem hogy fontos vagyok neki, de félek hogy csak azért van velem (is) mert a barátnő messze van és tőlem megkap mindent ami kell (pl szex). Valahogy érzem h csak játszik velem, mégsem tudok ennek végetvetni...segítsetek mit tegyek...

2012. máj. 12. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a dominancia vonz bizonyos embereket, és azzal, hogy nem vagy neki elég fontos, mert van neki másik is, jelzi feléd a dominanciáját, ez pedig neked tetszik. Ennyi. Majmoknál is megfigyelhető ez a viselkedés, meg még egyéb állatoknál is.
2012. máj. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért ez elég szélsőséges megközelítése a dolgoknak...legalábbis szerintem. egyébként van abban valami amit te írtál, csak kicsit barátságosabban is megfogalmazhattad volna...látom és érzem és mondja h egyre erősebbek az érzelmei irántam...gondolod/gondoljátok csak auért nem tudom ott hagyni mert túl fontos lett? (és ő ezt kihasználja?)
2012. máj. 13. 04:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem bunkó akartam lenni, csak azért írtam le így, hogy nehogy azt hidd, hogy valami tragikus kór van rajtad, hanem hogy ez egy tök tipikus és gyakran előforduló dolog. Mármint, hogy emberek a velük játszadozó, őket kihasználó, domináns emberhez ragaszkodnak, hozzá vágynak vissza. Ennek ez a domináns - alávetett viszony az oka, vagyis hogy a dominánsabb fél mindig vonzóbb, és a dominancia még vonzóbbá tesz egy embert.
2012. máj. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a fiú téged k*rvára de nem tisztel , csak arra vagy neki jó hogy beléd törölje a f*szát hiába reménykedsz nem fogja a másik barátnőt dobni miattad .Mert nem érsz neki annyit ha ilyen könnyen megszerezhetett, honnan tudja , h nem fogsz majd mással is félrek*rni.Hol van a méltóság a büszkeség kisasszony.Vagy neked így megfelel és holnap majd felteszel egy másik kérdést , h miért mindenkinek csak arra kellesz?

Ne haragudj a trágárságomért illetve keménységemért, de ha most nem térsz észhez és nem változtatsz akkor...már leírtam mi fog történni:)

2012. máj. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a nagy igazság, hogy teljes mértékben egyetértek veled, és az eszem nekem is tudja, hogy nem helyes amit csinálok...csak valami mégis mindig elnyomja a józan észt...:/:S
2012. máj. 13. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!