Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal összekaptunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összekaptunk és megütött és én is megcsaptam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel akivel 1 éve együtt élek nagyon durván kihozott a sodromból, egyszerűen elegem van belőle, már levegőt se hagy venni egyedül sehova se mehetek csak vele itthon se csinálhatok semmit nélküle... de ha nekem kell segíteni akkor leszar és egyedül hagy... ma megmondtam a magamét neki, hogy elegem van engem hagyjon itt, el fogok élni nélküle is, kerítek majd mást és neki is keríthetünk más pasit aki ezt elfogadja és eltűri... se több se kevesebb nekem jött ordítva, hogy én kihasználtam őt!!! nevetséges, de én használtam ki mikor mindent én csinálok helyette? végül annyira elfajult a dolog, hogy pofon vágott és megkarmolt a csuklóm menti ütőérnél és vérzett is. Utána megvágtam ezért. Egyszerűen ezzel betelt a pohár. van még ezekre bocsánat vagy jól teszem ha szakítok vele és elküldöm?

2012. máj. 13. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Én kivágnám őt. Megváltozni már nem fog. Nekem is volt barátnőm aki fel idegesített minden apró dolog miatt, én nem ütöttem meg de ordibálás az volt és volt hogy belém rúgott. Én akkor mondtam neki hogy oké kezdhetsz csomagolni még ma itt aludhatsz de holnap már menj el. Amúgy nekem hiányzott utána mert azért a szerelem még megvolt de így élni nem lehetett hogy csak engem ugráltat oda menjünk ahová csak ő akar haverjaimmal már az utóbbi hetekben alig bírtam elmenni velük valamerre átjönni sem jöhettek már így telt be nálam a pohár. Ismerős a te történeted én a helyedben kivágnám ezért.
2012. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt mondom,hogy szakíts vele.Ő ilyen, és kétlem, hogy megváltozna. ha esetleg látsz remény, akkor próbáljátok meg meg beszélni.Viszont soha többet ne üss meg egy lányt bármit csinál.
2012. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Elhagynám, de férfiként lehetne annyi eszed, hogy nőt nem bántalmazol!


Tudom, hogy milyen hárpia bír lenni néhány nő, de ahelyett, hogy megütném, fogtam volna a cuccaival és kiteszem, ennyi.


23/N

2012. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"kerítek majd mást és neki is keríthetünk más pasit aki ezt elfogadja és eltűri..."


Miért akarsz közösen keríteni neki másik srácot?

2012. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mivel vágtad meg? Há nórmális vagy?
2012. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem jogos volt a visszaütés. Mielőbb kidobd ki, még nagyobb bajod is lehetett volna ebből.
2012. máj. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagyok és az a meglátásom, hogy sok nőtársam visszaél ezzel a "lányokat nem illik megütni" szabállyal. Ahogy a szülőknél sem elfogadott a verés, azért, ha a helyzet megkívánja kell egy nevelőcélzatú pofon, egyrészt kizökkent, másrészt el gondolkodtat. Én életemben 2x kaptam pofont, de meg is érdemeltem. Ugyan így van a nőkkel is, van amikor igazán megérdemlik.

Szakítsatok, jobb lesz ez így nektek.

2012. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó! Nevelőcélzatú pofon??? Két felnőtt ember ne nevelje egymást! Senki ne akarja nevelni a másikat. Ha nem tetszik a kapcsolat, szállj ki belőle, de nem nevelgetjük a másikat, nőket meg nem ütünk meg.
2012. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

ne hallgass azokra, akik itt rinyálnak, hogy miért ütöttél meg egy lányt. én nőként mondom azt, hogy igenis megérdemelte a csaj, hogy megüsd. persze, nem szabad nőket ütni, de van az a pont, ahol ha a pasi hagyja magát, akkor egy papucs. ha nekedment a csaj, mert össze-vissza karmolt, igenis járt neki, hogy térjen már észhez és vegye már észre magát. ez kb olyan mint amikor hisztizik a gyerek, és leöntik egy pohár vízzel.

szerintem szakíts vele. ez a jelenet már mindennek a csúcspontja, és ha ilyen szinten egymásnak tudtok esni, és ennyire nem tisztelitek a másikat, akkor nincs értelme. ez a hisztérika barátnőd meg keressen mást, akinek a vérét szívhatja.

és még1szer, ne hagyd, hogy a nők visszaéljenek a "hatalmukkal". sok nő azt hiszi, hogy kígyót-békát kiabálhat a pasijára, megalázhatja, megütheti, megkarmolhatja, és ha a pasi visszaüt, akkor még ő a kis áldozat. pff na persze. sajnos a nők többségénél kettős a mérce: mi kaphatunk hisztirohamot, a pasi viselje el, de ha a pasi reagál, akkor egyből bociszemű áldozatok leszünk...

2012. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem kellene visszaütni, sem pofonokat osztogatni. Tény, a lány egy hisztérika, de ez nem változtat azon, hogy egy férfi nem üt meg egy nőt. Akkor lökje el magától, vagy csukja rá az ajtót, öntse le vízzel, vagy bármi, de megütni? Annyira legyen már férfi az illető, hogy nem csapkod egy nőt, azért mert" karmolászott". Hűha, hacsak a nő nem egy vérfarkas, akkor nem hiszem, hogy ez annyira súlyos volt... Még jó, hogy a kérdező nem hívta ki a mentőket a "halálos" sebesülései miatt.
2012. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!