Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal összekaptunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összekaptunk és megütött és én is megcsaptam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel akivel 1 éve együtt élek nagyon durván kihozott a sodromból, egyszerűen elegem van belőle, már levegőt se hagy venni egyedül sehova se mehetek csak vele itthon se csinálhatok semmit nélküle... de ha nekem kell segíteni akkor leszar és egyedül hagy... ma megmondtam a magamét neki, hogy elegem van engem hagyjon itt, el fogok élni nélküle is, kerítek majd mást és neki is keríthetünk más pasit aki ezt elfogadja és eltűri... se több se kevesebb nekem jött ordítva, hogy én kihasználtam őt!!! nevetséges, de én használtam ki mikor mindent én csinálok helyette? végül annyira elfajult a dolog, hogy pofon vágott és megkarmolt a csuklóm menti ütőérnél és vérzett is. Utána megvágtam ezért. Egyszerűen ezzel betelt a pohár. van még ezekre bocsánat vagy jól teszem ha szakítok vele és elküldöm?

2012. máj. 13. 14:45
1 2
 11/12 Ájron ***** válasza:
Önvédelemből ütöttél. Ilyen viselkedés mellett azért nem kis teljesítmény, hogy még mindig tudtál az illemhez ragaszkodni. Miután megkarmolt onnantól meg eljátszotta a neméből fakadó védettséget... Ezt a p*csát szerintem hajítsd ki a fenébe...
2012. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
te egy kretén vagy ha ezekután még itt kérdezősködsz... már rég ki kellett volna dobnod.
2012. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!