Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tehetnék? Elundorodot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? Elundorodott tőlem?

Figyelt kérdés

Olvastam egy internetes oldalon, hogy az izgató a pasiknak, ha mocskos dolgokat suttogunk a fülükbe! Gondoltam, miért ne, kipróbálom, hátha jobban beindul a dologtól. 5 napja a barátom fülébe suttogtam 1-2 mocskos kifejezést, de kb. 5 percre rá lankadt az érdeklődése.


Szerintem nem mondtam annyira csúnyákat, hogy ennyire kiakadjon. Bár azóta nem találkoztunk, így nem is szeretkeztünk. Annyira cikinek éreztem, hogy másnap reggel nem is beszélgettünk, csak csöndben feküdtünk egymás kezét. Ő pesten dolgozik, így már csak pénteken találkozunk. Mit tehetnék? Segítsetek!



2012. máj. 13. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
FAIL
2012. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Attól függ mit mondtál neki?
2012. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ház ez nem jött össze
2012. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
mondd el neki, hogy próbálkoztál megfűszerezni a dolgokat, és mivel ez nem volt veled összhangban ezért láttad rajta h nem jön be neki, szóval abbahagyod v mondja meg hogy tehetnél a kedvére :D
2012. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
vagy nem gerjed ilyesmire vagy túl lightos voltál XD
2012. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Így jár az, aki megfogadja a női magazinok párkapcsolatmentő tippjeit...
2012. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki? :D
2012. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mikor már kimondtam, akkor jöttem rá, hogy ez nem is az én világom, meg hogy nehogy félreismerjen vagy másnak gondoljon, mint ami vagyok.
2012. máj. 13. 21:48
 9/21 anonim válasza:
hát most ezzel nagyon rábasztál XD az ösztöneidre halgass inkább ne minden hülye cikkre
2012. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
MIT MONDTÁL?!
2012. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!