Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jöhet hozzánk a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emnesty kérdése:

Nem jöhet hozzánk a barátnőm, mit tehetnék? 17/F

Figyelt kérdés
Sajnos nem jöhet át lassan már 1 hónapja együtt vagyunk, 17 éves ő is meg én is.. Anya engedékeny de a férje nem engedi hogy ide bárkit is hozzak.. A ház közös de anya mégsem szeretne ez ellen tenni nem tudom mit tudnék tenni ez ellen.. :( nagyon rossz, kérlek szépen adjatok néhány tanácsot! Ha esetleg van valaki aki több mindent tudni szeretne kifejtem csak kérdezzetek bátran:)! köszönöm előre is a válaszokat!!

#barátnő #szigorúság #nem jöhet #nem lehetünk együtt
2012. máj. 9. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez elég rossz helyzet. Nekem az egyik ismerősöm volt hasonló helyzetbe, sajna ők mindig a barátnőjénél voltak. Vannak ilyen szülők..
2012. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na igen és nagyon rossz hogy mindig nála vagyunk :(
2012. máj. 9. 11:22
 3/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Beszélgetni próbáltál anyud férjével erről, hogy miért nem engedi?
2012. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért nem mert ki jelentette nem csak nekem hanem a gyerekeinek is hogy ez nem átjáró ház.. pedig én nagyon komolyan gondolom ezt a kapcsolatot, de igazság szerint nem beszéltem róla úgy konkrétan.. de nem is beszélgetek vele szívesen alapból ilyen konzervatív meg furcsa számomra az egész "ember", "személyiség"..
2012. máj. 9. 11:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy nála lesztek. Jobb mint a semmi :-) Majd pár hónap múlva hátha engedékenyebb lesz, amikor látja, hogy már milyen régóta együtt vagytok. 1 hónap... lehet úgy van vele, hogy hamar el fog múlni.
2012. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"régóta" így akartam =)
2012. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged :) remélem minden rendben lesz.. mondjuk ha nincs itthon az öreg akkor átjöhet meg minden mert anyut nem zavarja :).. csak hát érted :(!
2012. máj. 9. 11:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szülők, de hátha majd megenyhül. Max még annyit tehetsz, hogy anyukáddal beszélsz róla, hogy nem jó így a helyzet és beszéljen vele, hátha ő tudna rá hatni.
2012. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet ezt így elfogadni, főleg, ha jól értelmezem, Ő nem is "szülő". Nekem sajnos anyukám volt ilyen, kijelentette, hogy nem akar senkit megismerni, meg ne vigyek haza senkit, csak majd azt, akihez hozzá is akarok menni. Számomra elég furcsa felfogás. Ha még szakítotok is, és nem ő lesz gyermekeid anyja, enm értem miért ne ismerhetnék meg, avgy vihetnéd haza. Attól, hogy mondjuk fél évig egy barátnőd feljár hozzád, miért lenne átjáróház a lakásból? nem bordélyt akarsz üzemeltetni.

Más barátaid átmehetnek? Az ő barátaik szoktak menni látogatóba? Ha igen, nagyon nem fair, ha nem, lehet tényleg nagyon magánakvaló és akkor nem sok jóra számíthatsz. Lehet majd hosszabb együttjárás után meg fogja engedni. Azért kitartást.

2012. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, barátnők barátaik feljárnak csak nekem nem lehet.. Anya azt mondta várjak még 2-3 hónapot ... de attól tartok a barátnőm nem fogja ezt megérteni, máskülönben amikor nincsenek itthon (ami elég ritkán van) de előfordul akkor átjöhet de erre még most nem is volt példa :( sajnos a barátnőm azt sem tudja hol lakok hogy így még sosem volt nálunk meg ilyenek.. A másik dolog viszont az hogy nagyon kínos számomra hogy mindig én megyek hozzájuk ..
2012. máj. 9. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!