Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez milyen ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen ötlet évfordulóra? Az 1. évfordulónk lesz 3 hét múlva és egy fórumon a lenti ötletet olvastam.

Figyelt kérdés

Egy igényes, mondjuk bőrkötésű, időtálló, fényes papírból készült 60 számozott oldalas A4 méretű napló. A fedelén" Életünk naplója" aranybetűs felirat. Minden számozott oldal legfelső sorában előrenyomtatva : "A következő oldalak kitöltése minden év utolsó napján kötelező. " Minden év utolsó napján közösen az évben történt eseményeket leírjátok, csak egy oldalban. Szép lesz ez majd amikor az unokáitok is aláírhatják.


Nekem nagyon tetszik az ötlet, de nem tudom, hogy férfiként ti ezt milyennek találnátok? Esetleg 1. évfordulóra még túl korai az ilyen? De az elsőtől lenne jó majd később visszaolvasni.



2012. máj. 20. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Amúgy szerintem ez 1. évfordulóra sok.


25f

2012. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ez nagyon sok. Kb olyan mint a hogyan veszítsünk el 1 pasit cimű filmbe a közös gyerekes album...Ez már inkább egy esküvőre vagy 10. évfordulóra való...
2012. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Házassági évforduló? Vagy együtt járás? Nagyon sok. A férfiak nem értékelik az ilyesmit.
2012. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ő 31, én 25


1. házassági évfordulóra lenne

2012. máj. 20. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van, mióta vagytok együtt? Mert akkor lehet nem lenne sok, de igazából te ismered, hogy milyen típus.
2012. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit te írsz, hogy Életünk naplója, az kb. aranylakodalomra való, amikor már tudsz is mit beleírni nem 1. évfordulóra.
2012. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem simán mehet. Nagyon aranyos ötlet. szerintem neki is tetszeni fog. :D
2012. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 1. házassági évforudlóra tökéletes lenne. Először azt gondoltam, hogy 1 éve vagytok együtt még házasság se volt na akkor mondtam volna hogy nagyon nagyon sok. de szerintem így jó lesz
2012. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet. És gratulálok! :)Elég szomorú, hogy vannak olyanok, akik, a "jahj csak az első..." miért lehetne olyan hihetetlen, hogy két ember ennyire szereti egymást? Vagy miért lenne törvényszerű, hogy nem lesz hosszútávú a kapcsolat... olyan pesszimisták az emberek. :)
2012. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaa, házassági évforduló!:D

Arra simán jó, sőt, tökéletes!:)

2012. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!