Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyerjem vissza az ex-em?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza az ex-em?

Figyelt kérdés

Csak két hónapig jártunk. Az utolsó két hétben kezdtek széteni a dolgok (semmi veszekedés, csak éreztem, hogy kozel a vég). Elotte nagyon jól megvoltunk, szerettuk egymást. Valszeg azért szakíttt velem, mert jott egy mási srác, aki csak bolondította. Mindig jó voltam hozzá.

A szakítás után nagyon sokáig nem tudtam tisztán gondolkodni. Aztán elkezdtem foglalkozni a noi gondolkodással, meg akartam érteni a mukodését, ez kb. pár hónap GYK-t, Googlezést, keresgélést, olvasgatást jelentett. Rájottem, hogy hogyan kell olyannak lenni,hogy kozben nem változom meg, de mégis egy lány jobban tisztel és jobban kotodik hozzám (Rosszfiú a jófiúban). Akkor nagyon naiv voltam és éretlen szerelem téren. Most úgy érzem egyben tudnék tartani egy kapcsolatot. Kb. egy év telt el és túl vagyok az egészen, újra tisztán tudok gondolkodni. Vissza szeretném szerezni a csajt!

Van elég sok kozos pont ahol találkozhatnánk (suli, barátok, szórakozóhelyek), de ha nincsenek ott a haverok valszeg szóba se állunk egymással, mert nagyon haragudtam rá, és ezt tudta. Ez kis dolognak hangzik, de újra "megtanultunk" koszonni egymásnak ha elhaladunk egymás mellett és én ezt a békulés jelének veszem.



2012. máj. 23. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi is ujra megtanultunk köszönni az exemmel de attól még ugyanugy tartjuk a távolságot és némi haragot hiába telt el elég sok idö.. Kezd el éreztetni vele hogy már nem haragszol rá eseleg egy szia hogy vagy ? Érdeklödj felöle meglátod hogy reagál ha jól akkor akár megkérdezheted nincs e kedve valami programhoz stb
2012. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 pamparamm ***** válasza:
szerintem szólítsd le, aztán majd alakul a dolog, úgyis észreveszed, ha érdekled még, de ha nem azt is, csak ne puncsolj
2012. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A csajod elárult, a helyedben szóba se állnék vele. Nem te voltál éretlen a szerelemhez, ő volt hűtlen hozzád. Ismerős számomra is a helyzet. Ugyanúgy elárultak engem is, a csaj hazudott nekem, azt mondta nem más csávó miatt hagyott el, de tudtam arról hogy másnak mutogatja magát a kamera előtt, átláttam a szitán, és örültem mikor vége lett a kapcsolatunknak, a szememben nem több egy útszéli prostinál.
2012. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább szerezz magadnak egy másik lányt. Hidd el többet ér.
2012. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kiflitolvaj ***** válasza:
Na figyelj, ha már így kikupáltad magad, akkor kezdj el csajozni. Valószínűleg te vagy az egyetlen hetero a bolygón, aki már érti a működésüket.
2012. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyedi a neved, csak így tovább!
2012. máj. 24. 00:20
 7/11 anonim ***** válasza:

sok féle képen szakítani,szétmenni,de amit a csaj csinált,hogy lecserélt,mert megtetszett neki más,ez nem megbocsájtható,és ha már fiatalon ilyen jellemtelen emberke,akkor ez nem is fog változni.

bosszúból persze megdughatod.

és ha már utánaolvastál a dolgoknak,akkor a diszkó a legtutibb terep ilyesmire.

vagyis a ri-banc orra előtt beszélgess csajokkal,csípd fel őket,ezt látva domináns hímnek fog látni és mivel ismered is,ő fog odamenni hozzád.

az ilyen férget pipáztasd le a retyóban és az akcióról készült fényképet mutasd meg a barátainak.

egy lenister megfizeti az adósságát:).

2012. máj. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sok féle képen *lehet.
2012. máj. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Haver, te nem is beszélsz hulyeséget! És annak ellenére, hogy Stark párti vagyok, Tyrion a kedvenc figurám.
2012. máj. 24. 07:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Felejsd el, nem fogsz benne megbízni féltékeny leszel és az fogja megölni újra a kapcsolatodat.

Már elvesztetted a bizalmat benne, gondolj bele kap egy hívást , máshogy szól már bele egy idő után piszkálni fogja a fantáziád, esetleg ha nem figyel a telefonját kezded bújni s ez egyre rosszabb lesz, számon fogod kérni, hogy kivel meg találkozott stb stb...


Amúgy a női gondolkodást megérteni grat hozzá, majd adjál órákat.

2012. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!