Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyerjem vissza a bizalmát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés

A barátommal már egy éve egyutt vagyunk. Úgy érzem, hogy miattam (hanyagoltam ot) megváltozott a kapcsolatunk, mert én egy idoben elhanyagoltam a barátomat, egyszer hazudtam neki, és igy már nemigazán bízik meg bennem. Az az igazság, hogy már a barátaiban sem bizik meg, valamitol fel, szerintem attol, hogy csalodni fog...

Nyaron nekem elkell majd utaznom egy honapra kulfoldre es nagyon szeretnem visszanyerni a bizalmat, mert nemakarom, hogy minden nap ketelkedessel, veszekedessel teljen el. Hogyan bizonyithatnek neki, mit tegyek, amibol a fiuk latjak, hogy IGEN, ez megbizhato? ( semmikepp nemakarom ot elvesziteni. a hazugsag amit feljebb emlitettem az az volt, hogy letagadtam, hogy dumaltam egy fiuval).

mind a ketten 18 évesek vagyunk.


2011. dec. 27. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit ne tégy! A bizalom esetén nagyon nagyon fontos, hogy soha nem szabad "tenni" érte. Ezt nehogy félreértsd! Bizonygatni nem szabad. Annyit kell tegyél, hogy hűséges maradsz hozzá és kész. Ezt neki agyilag fel kell fogja. Ha nem teszi, akkor az ő fejében van a baj.
2011. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!