Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú a sztori de elolvasnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú a sztori de elolvasnátok és válaszolnátok kérlek?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk. Beszélgettünk. Hülyének nézett. Idegesítő volt aztán egyszer csak elkezdett rólam kérdezősködni másoktól és a mindennaposak lettek a piszkálódások és már egyikünket sem idegesítette. A perverz beszólások és a fantáziái már megszokott jelenségekké váltak számomra. Suli után általában együtt mentünk ebédelni. Azt hittem hogy barátok vagyunk de rájöttem hogy egyáltalán nem értem a kapcsolatunkat. Kijelentette hogy szerinte nincs fiú-lány között barátság. Ekkor néztem rá először "pasiként". Elkezdett tetszeni. Szép lassan beleszerettem és továbbra sem értettem a kapcsolatunkat. Mindent amit tett, ahogy mozdult, ahogy evett, MINDENT imádtam benne. Többet akartam vele lenni de ő semmit nem változott. Ugyanúgy viselkedett mint ahogy 1 éve(amikor még csak barátként tekintettem rá). Elkezdtem ugyanazzal a busszal járni amivel ő pedig az ellenkező irányban lakok. Ekkor már mindenki azt hitte hogy járunk ő pedig úgy reagált ezekre mint egy óvodás. "Vele??" Ez volt a reakció. Elkezdtem kerülni. Hátha megint barátok lehetünk. Ezt gondoltam. Erre még nevetségesebben reagált. Esküszöm úgy viselkedett mintha általánosban lennénk ahol még húzogatják egymás haját... Elkezdett jobban piszkálni. Már-már zavaróvá vált. Egyszer egy nagyon rossz dolgot hozott fel amitől nagyon ideges lettem. Dühös lett hogy mégis mi a fenéért haragszom rá, miért kerülöm. Beleordítottam a képébe hogy azért mert szeretem. Meglepődött. Mintha nem is vette volna eddig észre. Pedig én mindent megtettem. Még futottam is utána mint egy kutya. Egy ilyen emberre pazaroltam majdnem másfél évet...???


Beteg lettem. Elég enyhe megfázás volt, de mondtam anyának hogy egész eddigi sulis éveim alatt max 1 hónapot hiányoztam most az egyszer nem szeretnék suliba menni, megértette, de 2 hétnél tovább nem maradhatok otthon. A dokinak mondtam hogy "rosszul" vagyok. Rám nézett, aztán megkérdezte: Meddig írjam? Nagyon jófej dokim van. :)


Szóval a kérdés: Szerintetek, lehetünk még barátok? Vagy esetleg lehet még több is köztünk? Ha nem, akkor mit mondjak neki ezek után? Mégis hogy kéne viselkednem? Nem azt kérem hogy jósoljátok meg a jövőmet csak bármilyen tanácsot, véleményt szívesen fogadok.

17/L


2012. ápr. 16. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha ez nem annyira friss dolog és nem jelentkezett h hahó itt vagyok dumáljuk meg ezt a szeretlek dolgot akkor max barátság!Max!
2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Írt sms-t de csak annyit hogy:

Beteg vagy? Ha nem vagy nagyon rosszul elviszem neked a vázlatokat.


Nem tom hogy vissza írjak -e és hogy mit??

2012. ápr. 16. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Mindketten elég gyerekesen viselkedtetek. Én azt látom az egyetlen megoldásnak, ha elhívod valahová és megbeszélitek a dolgokat


21N

2012. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne szaladj olyan busz után, ami nem akar föl venni. Nőből vagy, tartsd meg a büszkeséged! Ha ő is szeret, vagy tetszel neki, akkor hidd el, hogy keresni fog. Borzalmasan hosszú lesz kivárni, hogy ő kezdeményezzen, főleg így, ha otthon maradsz, de ha mondjuk mikor visszamész suliba, és akkor sem keresi a társaságodat, akkor szerintem egyértelmű az elutasítás... :/ De reméljük a legjobbakat :)
2012. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekesek vagytok az biztos! Hát mit akarsz?!!Ha akarod tisztázni írj neki ne ide írj kérdéseket!
2012. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon általános sulis viselkedésre utal valóban a srác viselkedése. Én egyet tudok neked tanácsolni, ez már csak tőled függ, hogy elfogadod vagy sem, mindenesetre bennem a jó szándék van. Szóval szerintem tök feleslegesen pazarolnád az idődet ilyen srácra aki tök gyerekesen viselkedik, ugyanis arra iszonyatosan sokat kellene várnod, hogy megkomolyodjon. Szerintem még a barátság sem jó ötlet, mert akkor megint megpróbálna fűzni téged, hogy járj vele és akkor ugyanez lenne a szitu. :/ Rendesebb srác kellene neked akinek nem ilyen viselkedése van. Szerintem mondd meg neki, hogy egy kicsit szünteltessetek és talán addigra vagy javul és akkor meglehet hogy ismét kapcsolat lenne belőle, vagy nem javul semmit és akkor örülhetsz, hogy megszabadultál tőle, de közben természetesen keresd más srácok társaságát is, mert ilyen srácra iszonyatosan feleslegesen pazaroltad eddig is az idődet. Én minden tanácsom csak tiszta jó szándékból írtam, remélem nincs benne olyan amivel megsértettelek volna. 27/L
2012. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nézd a jó oldalát legalább megkérdezte el e vigye házit... Hívd fel vagy küldj neki sms-t. Pl; szia,igen sajnos,.. Igen el hozhatnád majd vázlatokat... Valami ilyesmit,persze ha össze szeretnél vele jönni.. Egy próbát megér..sok sikert,remélem segítettem... ;)))
2012. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a jó tanácsokat is. Igen, elég gyerekesek vagyunk. Én is jót nevetek néha magunkon. :D Az thiszem egy kicsit szüneteltetem a dolgokat és amikor visszamegyek a suliba ha akar tőlem még valamit majd keres. Természetesen más srácok társaságát is keresem és keresni is fogom. Nagyon, nagyon jólestek ezek a sorok amiket írtatok, nagyon sokat segítettek. Azt hiszem itt az ideje a csokinak és a nyálas filmeknek és igyekszem túllépni ezen a dilis srácon. :)

További szép napot mindenkinek!

2012. ápr. 16. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!