Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem? 9 Hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? 9 Hónap után szakitott a barátnőm, azért, mert úgy érzi, már nem érzi irántam, bövebben lent.

Figyelt kérdés
Nyáron ismerkedtünk meg, és jöttünk össze. Több mint 9 hónap után azonbam szakított, mondván, hogy mát nemérez úgy irántam mint eddíg, és nemakarja magát elkötelezni, még nem akar komoly kapcsolatot( amit meg értek, hiszem csak 13... de erre mért kellet9 honapot várni?) Azt mondta, h egyszer még lehet köztünk valami, párév mulva, ha készen áll... Szeretné ha barátok maradnánk... Szerintetek van még esélyem egyszer nála? vagy felesleges reménykednem?

2012. máj. 25. 08:53
 1/5 BlackSword ***** válasza:
Ne reménykedj!!! Ebből már nem lesz semmi... Ez a maradjunk barátok duma, meg szerintem szánalmas...
2012. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom tesa, de szerintem se reménykedj...:S

Majd találsz mást, aki szeret Téged! Am hány éves vagy?:)

2012. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnálom... pedig reménykedtem:/ 16 vagyok.
2012. máj. 25. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor még bőven találsz mást... :DD

Majd a suliban kinéz Téged magának valamelyik csaj! ;)

2012. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ebből már nem lesz semmi. Ha azt mondta 9 hónap után ,hogy nem érez irántad semmit ,akkor azelőtt sem érzett ,mert csak úgy nem lehet kiszeretni a másikból. Szerintem lépj tovább ,és keress egy olyan lányt aki tényleg szeret téged.
2012. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!