Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 éve szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éve szakított velem a szerelmem, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Azóta neki is van családja gyerekei, nekem is és mégis róla álmodom.

Normális ez? Más is volt hasonló helyzetben?


2011. júl. 25. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mintha az én helyzetemet írtad volna le, az évszámot leszámítva. én még mindig szerelmes vagyok a legelső lányba akivel kapcsolatom volt, bármit megtennék érte, de a részéről ugyanez nem mondható el, így pár hónap elteltével külön utakon folytattuk, mind a kettőnknek gyerekei, családja van ma már, de mégis ő lenne az Igazi. Csak az ember nem engedheti meg magának hogy a reményvesztett kapcsolatra várjon, ha már megvan a biztos családja.
2011. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

miért lett vége? Tartjátok a kapcsolatot?

Amúgy normális szerintem. Én imádom a férjem, de lassan 5 éve hogy szakított velem az elsö nagy szerelmem, néha még álmodok vele.

Hiànyzik is neked?

2011. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 molnardav válasza:
Ez teljesen normális. Amikor aludtál, akkor tudat alatt az agyad visszaemlékezett arra a régi szép időre, amikor még a pároddal voltál. Mindenkinél szokott ilyen történni.
2011. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én nagyon szerettem, 2 és fél évig voltunk együtt. Szinte egyik pillanatról a másikra szakított velem, nem adott magyarázatot, hogy miért.

1 éven belül elvett egy lányt, aki klasszisokkal rosszabb volt hozzá képest. Biztos valami megfogta benne. Nem tudom.

Engem nem akart elvenni...

Hogy hiányzik-e? Igen.

2011. júl. 25. 08:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Szegény:( Átérzem a helyzetet. Nem próbálnál kapcsolatba lépni vele? Vagy beszélni valahogy? Talán azt is elmondhatná miért vetett véget így szó nélkül egy ilyen hosszú kapcsolatnak.
2011. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Messze lakunk egymástól. Amikor még együtt voltunk, itt dolgozott a környéken, sokat autózott errefelé. Most is ennél a cégnél dolgozik. Néha mintha láttam volna... nem tudom pontosan most milyen autóval jár:(

Amúgy az iwiw-en szoktam néha meglesni.

Igen, jól mondod, annyit megérdemelnék, hogy magyarázatot kapjak, hogy miért hagyott el, ez lenne a minimum.

Ezt már régebben elmondtam a legjobb barátjának is.

2011. júl. 25. 08:41
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és egy érdekesség: Neki is 2 gyereke van, a kicsi mindkettőnknek 2009. januárjában született és kislányok.
2011. júl. 25. 08:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes :D És a képekböl kiegyensúlyozottnak tünik? Gondolom ennyi idö után a számát sem tudod. És ha írnál egy levelet neki, hogy emlékszik-e rád? Válaszolna?

Mondjuk beülhetnétek egy kávéra vagy teára, mesélje el mi lett vele azóta, stb., aztán rákérdezhetsz erre is:) Egy találkozás sok esetben sorsdöntö is lehet, csak addig kell eljutni.

2011. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem ismerősöm az iwiw-en, én biztos nem fogom bejelölni, mert engem nagyon megsértett:(

Ő meg szerintem nem mer...

Nem fogok neki írni, mert a férjemmel szemben nem lenne fair.

2011. júl. 25. 08:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Amikor regisztrált, akkor feltett pár képet, azóta azok vannak, nem rakott fel újat, ez 7 éve volt.
2011. júl. 25. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!