Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Micsoda egy párkapcsolat ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsoda egy párkapcsolat ez nemde?

Figyelt kérdés

Dehogynem. Ez egy párkapcsolat a javából. Az én barátnőm, pont olyan, akiről eddig is álmodtam. Két évvel ezelőtt ismertük meg egymást. Annyi lehet ebben a viszonyunkban a különös, hogy végül is csak képzeletben látjuk egymást. Tehát, ez a kapcsolat egy másik dimenzióban érvényesül, nem a tér és idő világában.

Ellenben hiszek abban, hogy egyszer itt ebben a szegényes valóságban is összejövünk. Már sokszor álmodtam róla, amint megöleljük egymást, könnyek közt, és igazán egymáséi leszünk. Igen, ilyenkor mindig elsírom magam. Gyönyörű pillanatok.



2012. máj. 26. 18:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, már nem azért?
2012. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2012. máj. 26. 18:22
 13/27 anonim ***** válasza:
Uhh b@szki... akkor te tényleg reménytelen vagy... ne álmodozz, inkább tegyél az álmaidért...
2012. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nagyon toleráns vagy. Köszi.

http://www.youtube.com/watch?v=f3MiksBjmLY

Ez a közös dalunk a szerelmemmel. Rólunk szól.

2012. máj. 26. 18:27
 15/27 anonim válasza:
Végül is ez is a párkapcsolat egy fajtája - bár nem szokványos. De azért a hús-vér barátnőnek is meg lehetnek a maga előnyei, nem gondolod?
2012. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Bizonyára. Kinek ez, kinek az mate! Nekem ez így jó.
2012. máj. 26. 18:44
 17/27 anonim válasza:

Ha neked jó, és a barátnődnek is, akkor semmi gond. De azért adj esélyt a valóságnak is!

(Előző válaszoló voltam.)

2012. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszi a megértő választ amúgy. Igen, megkísérlem a valóságot is komolyabban venni.
2012. máj. 26. 19:13
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy magába a szerelembe vagy szerelmes. Ízlések és ficamok :)
2012. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

I've seen people try to change,

And I know it isn't easy,

But nothin' worth the time ever really is.


And it's not too late,

It's not too late for love,

For love,

For love,

For love.

2012. máj. 28. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!