Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Micsoda egy párkapcsolat ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsoda egy párkapcsolat ez nemde?

Figyelt kérdés

Dehogynem. Ez egy párkapcsolat a javából. Az én barátnőm, pont olyan, akiről eddig is álmodtam. Két évvel ezelőtt ismertük meg egymást. Annyi lehet ebben a viszonyunkban a különös, hogy végül is csak képzeletben látjuk egymást. Tehát, ez a kapcsolat egy másik dimenzióban érvényesül, nem a tér és idő világában.

Ellenben hiszek abban, hogy egyszer itt ebben a szegényes valóságban is összejövünk. Már sokszor álmodtam róla, amint megöleljük egymást, könnyek közt, és igazán egymáséi leszünk. Igen, ilyenkor mindig elsírom magam. Gyönyörű pillanatok.



2012. máj. 26. 18:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN akkor te lennél az ??? *.* VÉGRE!
2012. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szedsz,de elmondhatnád,nehogy kipróbáljam.
2012. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert sajt.
2012. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Micsoda L'amour :)

[link]

2012. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meglehetősen komoly válaszokat. Gondolom még nem éltetek át hasonlókat. Azért olyan válaszolóra is kíváncsi lettem volna, aki tudja miről beszélek.
2012. máj. 29. 15:45
 26/27 anonim ***** válasza:
Én tudom, miről beszélsz. Magába az érzésbe vagy szerelmes, de ezt korábban is mondottam volt.
2012. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ugyan már! Ezt sokan mondhatnák. Nem hiszem, hogy erről szól.
2012. máj. 29. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!