Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Flörtölt velem a srác és 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölt velem a srác és 1 hét múlva összejött egy másik csajjal. Ez milyen már? Miért van ez? Engem meg sem próbált jobban megismerni. Csak egyszer beszélgettünk :S

Figyelt kérdés

Átverve érzem magam és nagyon fáj mert idő közben bele is estem .... :(

18/L



2012. máj. 29. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szívás
2012. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Csegi89 ***** válasza:

Valószínűleg azt hitte könnyen kapható vagy és majd ugrasz az első füttyentésre. Szerintem ne sajnáld.

22F

2012. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 CMD ***** válasza:
Vagy amit Csegi mondott, vagy pedig nem keltetted fel eléggé az érdeklődését.
2012. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha arra is lusta volt hogy megismerjen szerintem is jobb ez igy
2012. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Johnny B. Goode ***** válasza:
Lehet, hogy az első beszélgetés tántorította el, nem kell mindjárt könnyű prédára leső vadászt látni benne.
2012. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vagy a másik csaj jobb nő a számára.
2012. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy már képben volt a lány akkor is... Vagy az volt a baj, hogy ritkán beszéltetek és nem tudta, mi van.
2012. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ugyan, ne sajnáld. lehet csak egy valamire kellettél volna neki. majd lesz más! :)
2012. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

El vagyok ragadtatva. Egy fiú beszélgetett veled (a "flörtölt" elég relatív, de még egy flört sem jelent semmit), aztán egy héttel később összejött egy másik csajjal! Az a szemét! Egyetlen egyszer flörtölt veled, akkor minimum el kellene jegyeznie téged! Hogy merészeli!

Atyám, de hülye vagy te.

2012. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. most miért írod ezeket? nem mondott a lány semmi rosszat arról a srácról! jó, a stílust leszámítva végülis igazad van. a flört önmagában tényleg nem jelent semmit.
2012. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!