Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jönnél össze egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnél össze egy másik sráccal, ha már van pasid?

Figyelt kérdés
Mindez elméletben. Milyen okai lehetnek annak, hogy már egy régóta működő kapcsolatot ott hagyj és összegyere egy olyan sráccal akit egy éve ismersz és a legjobb barátodnak tekinted?
2012. márc. 21. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Fellángolás a másik srác iránt. Új kalandra vágyás.
2012. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

akkor valami mégsem működik abban a párkapcsolatban...


egyébként saját példám: bár nagyon szerelmes voltam a pasimba, de neki csak egy voltam a sok közül, egy kis játékszer, semmi több... amíg nem találkoztam valaki mással, egyszerűen képtelen voltam meghozni azt a nehéz döntést, hogy elhagyjam, mivel szerettem... pedig tudtam, hogy sosem leszek így boldog és hogy neki ez nem komoly...de amikor jött egy másik, és úgy éreztem, ő tényleg figyel rám, meg mertem lépni azt, amit addig nem... ez féléve történt és azóta valóban boldog párkapcsolatban élek az újjal...


22/L

2012. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem elég hogy működik hiába működik ha nem úgy szereti a másikt...van akinek kell a változatosság
2012. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. A legjobb barátom sosem lesz a pasim

2. Ha valakit otthagyok, akkor nekem szabadságra van szükségem. Tehát másik pasiért biztos nem hagynám ott a jelenlegit. Én nem vagyok az a típus, aki egyiket a másik után falja. Nekem ehhez "gyászolási" időre van szükségem, valamint arra, hogy egyedül legyek és élvezzem ez életet.


A felvázolt helyzetet jelenleg nem tudom elképzelni.


24/n

2012. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden lány lecserélné a pasiját, ha talál olyat, aki jobban néz ki.
2012. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, hogy minden lány lecserélné a pasiját egy helyesebbre. Attól, hogy lát egy jobban kinéző fickót, még nem hagyja el a fickóját. Nem minden a külső. Atóól, hogy a másik jobban néz ki, még lehet egy ősbunkó vagy bármi.
2012. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyat még nem láttam, h egy lányt zavart volna, ha egy fiú ősbunkó :)
2012. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálatos módon egy ősbunkó kevésbé helyes pasi aki helyreteszi a lányt előbb szerez nőt mint egy kedves megértő( nem papucs!!) de kevésbé nyomulós pasi.


Pedig az utóbbival lehetne igazán boldog a nő, csak valamiért egyes nőknek kell a szenvedés, vonzódnak az ilyen tagokhoz.. érdekes paradoxon.

2012. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!