Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végzős párként sokat spekulálg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzős párként sokat spekulálgattok azon, hogy egy helyre kerüljetek továbbtanulásra?

Figyelt kérdés

Vagy valaki szerint egy távkapcsolat is simán belefér és nem számít ha nem ugyanabba a városba vesznek fel? 100-200 km vagy ennél is távolabbi akár?

Ki milyen megoldásokat talál ki?



2012. jún. 3. 18:20
1 2
 1/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
70%

Egyetemista korotokban a távkapcsolat jó eséllyel kinyírhatja a kapcsolatotokat. Már csak az, ha elmentek gólyatáborba, kinyírhatja a kapcsolatotokat. Én is így jártam anno.


Talán segíthet, ha ugyanabba a városba mentek tovább ill. ha vigyáztok magatokra/egymásra az ilyen szituációkban.

2012. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretik egymást, akkor nincs az a gólyatábor, ami kinyírhatná a kapcsolatukat...
2012. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha egy helyre mentek egyetemre is jó eséllyel kinyírja a kapcsolatotokat. Bocsi, de ez az élet rendje.


Persze tisztelet a kivételnek.

2012. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó,de ezt tényleg egyáltalán nem értem.Milyen értelemben lenne már rossz az a kapcsolatnak,ha egy helyre kerülnek???
2012. jún. 3. 19:49
 5/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Voltak olyanok ismerős párok, akik egy egyetemre mentek, voltak, akik nem. Nagy részük fél éven belül szakított. Akik szakítottak, azok nagyrésze már a gólyatábor után. Vagy a csaj nem bírt ellenállni egy kis piának és egy szebb srácnak, vagy a srác nem tudott ellenállni egy könnyen megszerezhető másik csajnak. Sajnos ez van. Persze ismerek kivételeket is. :)


Ha mind a ketten megbíztok egymásban és tudtok parancsolni magatoknak (ellen tudtok állni a kísértésnek), akkor nem lesz gond.


Ennek ellenére a távkapcsolatot semmiképpen nem ajánlom. Még ha nem is ugyanabba a suliba, de mindeképp menjetek egy városba.

2012. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vicces,gólyatáborokról én is hallottam már hasonló sztorikat,de azt hittem hogy mindegyik csak sztereotipikus klisé.Most komolyan mindegyik gólyatábor kivétel nélkül alkoholszagú tivornya?
2012. jún. 3. 21:01
 7/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Nem mindegyik, de elég sok.
2012. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Azért a gólyatábor mindenképp jó buli, nem nagyon kell undorodni tőle.


Nekem a kérdéssel kapcsolatban az a véleményem, hogy 18 évesen nem szabad a kapcsolatot a tanulás elé helyezni. Ha más városban van egy jobb egyetem több lehetőséggel, jobb szakkal én oda mennék. Illetve mentem. Elsős vagyok, érettségikor már 2 és fél éve voltam együtt a barátommal. Nem mondom, hogy minden kapcsolat kibírja ezt, de nem feltétlen rossz próbát tenni. Mi azóta is együtt vagyunk, és két barátnőm, akik ugyanúgy voltak mint mi, szintén együtt vannak a párjaikkal.


Mivel mindketten arra számítottunk, hogy nagyon nehéz lesz, hiszen évekig mindennap együtt voltunk, meglepetés ért. Nem nagyon voltak problémáink. Persze lehet mi vagyunk a kivétel. Teszem hozzá, én is buliztam eleget a gólyatáborban. Sosem csaltam meg a barátomat, de jó volt kicsit külön is bulizni.


Szerintem annak nehezebb, aki otthon marad, a régi társasággal, míg a másik csupa új embert ismer meg. Plusz azoknak a pároknak, akiknek nincs stabil kapcsolatuk mielőtt kezdik az egyetemet. (Pl rövid ideje vannak együtt..)


De tény, hogy rengeteg kapcsolatot kinyír a távolság. Én úgy oldom meg, hogy minden hétvégén hazajárok.

2012. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,azt még megkérdezhetném,hogy pontosan mekkora is a távolság köztetek és hogy akkor most a barátod is elsős?Így jártok össze minden hétvégén?
2012. jún. 7. 15:14
 10/12 anonim válasza:

A barátom már harmadéves, de Miskolcra jár és mindketten miskolciak vagyunk. Én Pesten járok egyetemre, ezért tudom megoldani, hogy hazamenjek hétvégente. Úgy is lehet, hogy egymáshoz mentek..


Vagy ennél nagyobb távolságra gondoltál?

2012. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!