Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végzős párként sokat spekulálg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzős párként sokat spekulálgattok azon, hogy egy helyre kerüljetek továbbtanulásra?

Figyelt kérdés

Vagy valaki szerint egy távkapcsolat is simán belefér és nem számít ha nem ugyanabba a városba vesznek fel? 100-200 km vagy ennél is távolabbi akár?

Ki milyen megoldásokat talál ki?



2012. jún. 3. 18:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem sokkal nagyobbra,viszont az azért sokan könnyít a dolgotokon,hogy egy helyen laktok,egy helyre mész haza vele és az is,hogy előtte már sokáig voltatok együtt.Én olyanra gondoltam konkrétan,hogy maga a lakhelyül szolgáló város más a két embernek,azok vannak távol,de ha egy helyre kerülnének egyetemre,akkor az könnyítené esetleg a problémát.Ezért kérdeztem,hogy érdemes-e erre hangsúlyt fektetni.Mert szerintem ha nem lesz közös ezután a két ember egyetemi városa,már elég fárasztó lenne a sok energiát beleölni a valószínűleg később felbomló kapcsolatba.
2012. jún. 8. 14:09
 12/12 anonim válasza:
Én vagyok a Miskolci válaszoló. Szerintem teljesen igazad van, és ha a lakhelyetek más, mindenképpen könnyít a közös egyetem, vagy az egyetem közös városban!!
2012. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!