Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Tudtok nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 7 hónapja vagyunk együtt a barátommal,de én "ráuntam". És tényleg,kedves,aranyos jófej,vicces,stb,de én úgy érzem,hogy már nem szeretem. Hogy szakítsak vele? Mit mondjak,mit írjak? Valaki segítsen,mert megbolondulok!

2012. jún. 6. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék,h egész pontosan miért untad meg? Kifejtenéd? Úgy könnyebb lenne orvosolni a problémát.
2012. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Elmúlt, van ilyen. Őszintén mondd meg neki, és ne hagyj nyitva magad után kapukat, ha komolyan gondolod, pl hogy "még átgondolom" vagy hogy te magad keresed, miután szakítasz vele. Legyél egyértelmű, és korrekt.
2012. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mondjuk írd azt hogy: Nem akarlak megbántani de úgy érzem hogy a köztünk lévő szerelem elmúlt. Ne értsd férre szeretlek de csak mint nagyon jó barátot. Nagyon nehéz ezt leírnom neked mert elszorul a szívem akárhányszor csak arra gondolok hogy mit érezhetsz most. Hidd el ez nekem is nagyon nehéz. 7 hónapot nehéz elfelejteni de nem is kell elfelejtení úgy gondoljunk rá mint szép eggyütt töltött boldog időkre. Úgy érzem hogy a továbbiakban külön kell folytatnunk utunkat. De ne féljünk az újtól mert az jót hozhat nekünk...
2012. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki ezt a kérdésedet...
2012. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan azt kellene, amit nekünk írtál.
2012. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, elmúlik. Fejtsd ki neki bővebben, amit itt írtál, a hangsúly azon legyen, hogy nem ő a hibás. Még így is sablonszöveg, de a legjobb, amit az ember ilyenkor tehet, hogy bejáratott frázisokat mond el. Ezt 20 éves kor felett mindenki kívülről tudja már, de még mindig jobb, mint nem szakítani, nem mondani, hanem megvárni, míg elfajulnak a dolgok, és egy zajos szakítás lesz belőle.
2012. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2012. jún. 6. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
legyél határozott, é inkább érzéketlenebb, mint hogy azt mutatod, hogy mennyire fáj neked is. Neki sokkal egyszerűbb lesz feldolgozni, ha nem mondasz olyanokat,h még szereted, csak nem úgy, meg hogy sajnálod. mondd meg neki, hogy már nem szereted,s ez végleges. neked ez nehezebb, de neki könnyebb lesz
2012. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!