Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miben tudtok felnézni a párotokra férfiként?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi!

2012. ápr. 30. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Cipőben pl.
2012. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most nincs pasim, de azért ezt elmondom. Én öcsémre nézek fel, mert bár nekünk apám lelépett, anya eldöntötte, hogy én öcsém nem lesz töketlen p.öcs és igyekezett mindenféle férfias dolgot megtanítani neki, ami tellett tőle.

És öcsém 19 évesen nagyon sokmindenhez ért, szerel, fúr, farag, fát vág, konnektort/kapcsolókat szerel, stb.

Ezért felnézek rá.

21L

2012. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Férfias a külseje,okos,inteligens és tájékozott.Rengeteg dolgot tudok tőle tanulni,de a legfontosabb, hogy nagyon sok mindenben egyetért velem,mindig elcsodálkozik, hogy ugyanazokat a dolgokat szeretem mint ő nagyjából és csodálkozik, mikor tudok valamit,amiről azt hitte, hogy én nem tudhatom, vagy nem érthetek hozzá :D

Ahogy hozzámér, ahogy megcsókol, ahogy szexel velem.Ahogy hozzámszól...:D Hát nagyjából ennyi :D

2012. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ő igazi férfi: )
2012. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!