Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előnytelen külsejű fiúk/lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű fiúk/lányok, ti hogy tudtok belenyugodni, hogy nem kaphatjátok meg, amire vágytok?

Figyelt kérdés

Én sajnos egy elég szerencsétlen külsejű srác vagyok, nagyon vékony és alacsony vagyok, és nem tetszem a lányoknak. Egyetemre járok, és akárhányszor elmegyek valami buliba, vagy akár csak órára, látom azt a sok csinos lányt, akik annyira tetszenek... De hát ott a sok jóképű pasi is, és ők csak egymás közül választanak párt, ami érthető is, mindenki olyat akar maga mellé, aki tetszik neki...

De tudom, hogy nekem egy csinos lánynál se lenne esélyem, és képtelen vagyok ezt elfogadni... Annyira szeretnék egy vonzó, szép lánnyal lenni, semmi ahhoz foghatót nem tudok elképzelni, és nem tudok belenyugodni abba, hogy nekem csak azoknál van esélyem, akikhez nem is vonzódom...

Ti hogyan tudjátok kezelni ezt a helyzetet?


2012. ápr. 18. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hidd el hogy ez csak addig probléma, amig ilyen fiatalok vagytok. Meglátod pár év mulva másképp lesz:D
2012. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. ápr. 18. 17:58
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is ronda vagyok és csak 170cm , de nekem még arra sincs lehetőségem, hogy egyetemre járjak.Nehéz az élet, de el kell fogadni a sorsod, nem pedig harcolni ellene.
2012. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Épp ezt kérdezem, hogy hogyan lehet elfogadni, hogy más könnyedén megkaphatja, amit te ha megfeszülsz, sem érhetsz el... Nekem nem megy :(
2012. ápr. 18. 18:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Én se éreztem még azt hogy tetszenék egy lánynak. Nem is próbálkoztam soknál de mindegyik elutasított.

Én egyébként nem is járok egyetemre, szakmunkásképzőben tanulok ahol nincs egy lány sem. Egyébként is elég rendesen lenézik a szakmunkásokat.

Én inkább megmutatom hogy másban vagyok jó. Nyáron már dolgozni fogok és megvalósítom azokat az álmaimat amihez csak pénz kell.

Az autó és a motor engem leköt de nyilván nem helyettesít egy barátnőt de legalább egy kis időre eltereli a gondolataimat.

2012. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Átlagos kinézetű srác vagyok és kegyetlen vékony, változtatni nem tudok rajta, betegség miatt van az utóbbi. Igényesen viszont ettől függetlenül még kinézhetek. Egyébként lesz@rom a helyzetem, egy időben érdekelt, de feleslegesen pattog ezen az ember. Majd jön, aminek jönnie kell.
2012. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy a motor engem is leköt, meg a gitározás.:D Így tényleg könnyebb élni.
2012. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a tanulásba, sportokba és zenébe menekültem. Sztem egész jó. Megérte és ezt tervezem továbbra is. Mindig van valami tervem, hogy mit szeretnék csinálni. Persze van hogy továbbra is megtetszenek lányok, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Talán egyszer kiveszik ez belőlem és már észre sem veszem őket. Volt amikor azt hittem nagyon rossz. De már hozzászoktam és jól érzem magam


21f (egyetemista)

2012. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jajj fiúk, fel a fejjel, próbáljatok meg magatokhoz illő lányt választani, ne csak az olyanokat vegyétek észre, akik 10/10-esek, hiszen ti sem vagytok olyanok. Tegyétek lejjebb a mércét.
2012. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A mérce lent van, de most megint kezdhetnénk a vitát arról, hogy a ronda lányoknak is a "jópasik" kellenek...
2012. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!