Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a kiszemeltemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a kiszemeltemnek, hogy szerelmes vagyok belé? Vagy egyáltalán elmondjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel szoktunk találkozgatni. Meg szokott ölelni, és puszit is szokott adni. Egyszer meg is csókolt. Ennek ellenére nem járunk, és egyikőnk sem mondta ki, hogy mit érez a másik iránt, és félek, hogy szégyellne a haverjai előtt. Szerintetek elmondjam neki, hogy szeretem?

2012. jún. 6. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy szégyellene? randa vagy?
2012. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy, csak a haverjai nem bírnak. :/
2012. jún. 6. 21:54
 3/5 anonim válasza:

Nh és ???


Az egész barátja végig menne rajtad? Ha nem akkor szólj oda neki :D

2012. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mér nem bírnak.
2012. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyum abban a suliban tanít, ahova járunk, és az egyik haverja megbukott, és anyum pótvizsgáztatta, és hát nagyon nehezen engedte át, és kicsit szívatta is. Ezért, most engem sem bírnak, pedig eddig jóban voltunk.
2012. jún. 6. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!