Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mi8t csinálnátok 3 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi8t csinálnátok 3 és fél milliárd után? Továbbtanulnátok?

Figyelt kérdés
A múlt héten a szüleim meghivták egy családi vacsorára a barátnöm szüleit és elég érdekes helyzet alakult ki.A lottóról volt szó,hogy milyen lenne az életünk a nyeremény után.Én meg a barátnöm most vagyunk végzösök a suliban tehát 1 hónap mulva szóbeli vizsga.A barátjnöm apja azt mondta,hogy ő nem gondolkozna egy percig sem tovább tanulás miatt,mert ekkora főnyeremény mellett (3 és fél milliárd) ő már biztos nem menne vissza a helyünkben.
2012. máj. 29. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Eltűnnék az országból. Viccen kívül. Itthon már majdnem mindegy, hogy diplomás vagy, egy szakirányú képzéssel többet elérsz lassan. Odakint meg szinte mindegy, hogy itthon mit és hol végeztél. Cáfoljon meg, aki benne van!
2012. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tanulna a fene :D Ennyi pénz (okosan használva) nem hogy nekem, de még jó pár generációnak elég lenne a családban. :)
2012. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de ti elmennétek arra a szóbelire ? :D mert legyünk őszinték ! ennyi pénz mellett nem oszt nem szorozna :P
2012. máj. 29. 14:04
 4/17 anonim ***** válasza:
Elmennék, igen. De aztán csapnék egy kegyetlen nagy bulit, pedig még sosem buliztam... :D
2012. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Napi(!)1,1 milla a kamt..te jóisten:p


Én belehülyülnék Xddddd

2012. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A munkámat (esetedben a több és sulit) nem dobnám ki. Amúgy dolgoznék tovább a saját projecteimen és tanulnék egy csomó olyan dolgot, amire nem volt lehetőségem.
2012. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

életem végéig lustálkodnék, a legszebb csajokkal venném körül magam, csak animéznék, piálnék, és szórakoznék, körbeutaznám a világot, csinálnák egy halom őrültséget.


De így most csak egy rendes bnőt akarok, meg egy laza melót laza fizuval xD És örülök ha eljutok japánba xd

F18

2012. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Repülőjegy. Ausztrália vagy Új-Zéland.

CSAK ODA.

2012. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
2012. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Repülőjegy Hawaira csak oda. Szóbelit meg lesz@rnám, soha nem kellene diploma, mivel sosem kellene dolgozni.
2012. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!