Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a netes szerelemről, párkapcsolatról, vagy ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan társkereső oldalakra értem. Hanem ha megismerkednek közösségi oldalon nem direkt párkeresés céljából egymással. esetleg távolság miatt hónapokig-évig sem találkoznának, neten egymásba szeretés, szerelem, párkapcsolatról mit gondoltok?

2012. jún. 9. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy neten ismerkedsz és beszélgetsz az nem ér fel a valódi talállkozással csevegéssel és nem ismered meg igazán az illetöt hiába beszélsz vele 5 évig neten..
2012. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
41%
A neten csak a kövérek és csúnyák ismerkednek, mert a való életben nem tudnak!
2012. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedéssel semmi bajom, de ahol nem kerül szóba 2-3 levélváltás után a személyes találkozó, azt nem tartom komoly kapcsolatnak.


Netes szerelem pedig szerintem nem létezik. Ugyanolyan, mint egy híres színészbe, énekesbe stb. szerelmesnek lenni, igazából nem is azt a személyt szereted, hanem csak egy álomképet, amit te alakítottál ki róla. Lehet, hogy a valóságban egész másmilyen. És ha nem tudtok élőben találkozni pl. a távolság miatt, akkor értelme se sok van, mert a párkapcsolatnak az a lényege, hogy majd együtt fogtok élni, összeházasodtok, gyerekeitek lesznek stb.

2012. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, azért neten is elég sokat meg lehet tudni a másikról, de nyilván nem olyan mint élőben. Szerintem szimpátia, szeretet kialakulhat, csak ennél többhöz már tényleg látni kéne az illetőt, hogy ne essünk pofára.


Amúgy én nem hiszem, hogy neten csak csúnyák ismerkednének. Pl. én egyáltalán nem vagyok csúnya, csak mivel nem járok szórakozóhelyekre így ez egy jó alternatíva nekem.

21F

2012. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek adok igazat. am sztem lehet szerelmes a lelkébe az illetőnek testi kapcs nélkül ha lát róla képet/videót. ez az én véleményem, de az eddigi véleményeket is köszönöm.
2012. jún. 9. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mind a 2 exemet és a jelenlegi páromat is a neten ismertem meg, nem mindegyiküket társkereső oldalon, csak egy érdeklődési kör miatt. Szerintem nincs semmi rossz a netes ismerkedésben, sok olyan embert ismerhetsz meg, akik mellett az utcán talán elmész. Én a legjobb barátnőmet is az interneten ismertem meg, szóval nekem bejött a neten való ismerkedés.

Az meg hülyeség, hogy neten csak csúnya emberek ismerkednek! Sok embernek nincs se ideje se pénze arra, hogy folyton szórakozni járjon, hogy új embereket ismerhessen meg, ez pedig egy praktikus megoldás erre.

2012. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!