Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki azt állítja, hogy nem szerelmes belém, de aztán néhány hét, hónap múlva (amikor már nem vagyok része az életének) rájön, hogy mégis?

Figyelt kérdés
Történt már veletek ilyen? Van arra esély, hogy az exem csak elfojtja magában a valódi érzéseit? Vagy nincs olyan, hogy valaki szerelmes és nem tud róla?
2012. jún. 6. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

Mikor megismertem a párom azt mondta, hogy nagyon bír, de nem tudna belém szeretni... Aztán fél évre rá rájött, hogy mégis és elhívott randizni. :)

2012. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan később jönnek rá,hogy mit vesztettek.Lehet az exeddel is majd ez lesz.
2012. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi egy évig voltunk se veled, se nélküled kapcsolatban, de pár hete minden kommunikációt megszüntetett velem. Azt mondja, nem szerelmes belém és tovább akar lépni. Az az utolsó reményem, hogy kicsit később rájön, hogy mégis szeret. :) Szóval ha valakinek van ilyen vagy hasonló pozitív példája, biztasson egy kicsit. :)
2012. jún. 6. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez van velem is,bár nekem nem mondta hogy nem szerelmes,csak azt hogy utál :) Biztos hogy szeret attól függetlenül hogy szakított,mert eljátszotta már ezt párszor,viszont ez eddig a legkomolyabb.Azzal nyugtatom magam,hogy ha szeret-visszajön.Ha meg nem szeret,ne is jöjjön,akkor mégse ő az akit nekem teremtettek.
2012. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4


Igen, velem is ugyanez van, de ez most elég véglegesnek tűnik. Az elmúlt X másik alkalommal sosem történt meg, hogy minden kapcsolatot megszakított velem. De én sajnos nem tudom elképzelni az életemet nélküle.

2012. jún. 6. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt igen,bár ő szeretett állítása szerint mikor "együtt voltunk" se veled se nélküled kapcsban és akkor mondta is. Aztán eltűnt teljesen az illető.Majd mikor már túlléptem és új kapcsolatom volt-szerelmesnek is éreztem már magam,véletlenül összetalálkoztunk és rájött, hogy szeret.Persze elhajtottam a p*cs*ba,de aztán rájöttem mikor gondok voltak az aktuális párommal, hogy barom vagyok:) Na mindegy többször eljátszottuk hogy később rájöttünk, hogy szerejük egymást de egy éjszakánál tovább nem tartott,majd végül inkább én szakítottam meg vele teljesen minden kommunikációt.
2012. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen velem is ilyesmi van később esek csak szerelembe
2012. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiszek abban, hogy az ember ismeri a saját érzelmeit.
2012. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!