Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt az összes nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt az összes nő hogy a pasijuk szerelmes beléjük?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
A Nök azthiszik, hogy mindenki szerelmes beléjük és nem csak a pasijuk. Így helyes!
2012. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
:D olvass el itt pár kérdést, mindjárt rájöhetsz, h nem hiszik ezt :D még akkor se mindig, mikor tényleg így van
2012. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a pasi azt mondja. És ha már járok valakivel, legalább legyünk is szerelmesek egymásba.
2012. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt szeretnénk hinni, de valójában mindig vannak kétségeink. Ez van, ilyen a nő. 25N
2012. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

25 éves nővel egyet értek.


28/N

2012. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom a 25N válaszához.
2012. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem lennének érzelmek, akkor minek lenne velem? azt meg ki tudjuk szúrni, ha vki csak d.gni akar :D
2012. jún. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 02:05-ös!


De lehet, hogy egy életen át csak dugni akar, még feleségül is vesz...stb., és mégsincs "valós" érzelem. Erre nem gondoltál? Mert én igen...

2012. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem, nem gondoltam. valószinűleg nem voltál még szerelmes. nem könnyű eset, de tud szép is lenni.
2012. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!