Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát a helyzet az hogy vane...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát a helyzet az hogy vane egy lány akivel elég jó barátok vagyunk és nagyon megszerettem de nem merem megmondani mit érzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 15:07
 1/7 anonim válasza:
Ha elszalasztod a lehetőséget akkor sose fogod megtudni, hogy mi lett volna ha elmondod neki...!!!
2012. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pajtás, nekem is pont ez van, 2 éve jóban vagyok a csajjal (egy suli), de ha a lány nem mutatja jelét annak, hogy bármit is érez irántad, akkor max elbaszod a barátságodat is. Mondjuk én 70%-ban biztos vagyok benne, hogy nem tetszek a lánynak, ezért mondom azt, amit, de szerintem hagyd a fenébe, kivéve ha te is tetszel a csajnak.


bocs a negatív kommentért.

2012. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mi is egy suliban vagyunk de órákon folyton egymásmelett ülünk és egy csomot beszélgetunk, hogy derítsem ki hogy tetszeke neki??
2012. márc. 7. 15:15
 4/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ha nem mered elmondani neki, akkor ne csinálj semmit. Esetleg annyit mondhatnál neki, hogy úgy érzed rövidesen bele fogsz szeretni :)
2012. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha egyszer kétszer elejtessz egy egy bókot vagy néha úgy flörtölgetsz vele akkor alaposan nézd meg a viselkedését, h furcsa meglepődött arcot vág, vagy élvezi miközben szintén meg van egy kissé lepetve.Ha úgy veszed észre h neki is bejön a dolog állj elő azzal h nagyon tetszik neked és happy end lesz.de vigyázz, nehogy elsiesd a dolgot mert abból szörnyű félreértések lehetnek és egy elrontott barátság!minimum 2hétre lesz szükség h ezt kipuhatold nála és fő a mértékletesség ne bombázd perverz kijelentésekkel, ezt a csajok úgysem szeretik, de megdícsérheted a pólóját, h neki milyen jól áll:)persze ha a közeljövőben nem jön össze a dolog akkor sincs minden veszve, hiszen a szerelem egy lassan nyíló virág:D
2012. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán hívd el valahová. RANDIRA. Ott kiderül. Max lőttek a barátságnak,de nem emészted magad feleslegesen. Mit veszíthetsz?
2012. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mit veszíthet egy olyan lány barátságát aki fontos neki és emellett ugyanazon személy közelségét:// szval én még mindig azt mondom h szépen puhatold ki
2012. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!