Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap CSAK vizet...

Ha egész nap CSAK vizet iszom, mennyi tömeget adhatok le, ill. mennyiben káros/egészségtelen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak vizet iszol,akkor nem lefogyni fogsz,hanem elsorvadni,szerintem nem vagy normális. Akkor nemcsak zsírt vesztesz,hanem izomtömeget is. Nem koplalni kell,meg saját magad sanyargatni,hanem kicsit odafigyelni arra,mit eszel. Színtiszta ostobaság,amit a kérdésedben leírtál,ezen tán el kéne gondolkodni. Más dolog belekezdeni egy diétába és rengeteget mozogni mellé,meg más tönkretenni a szervezeted.Ha lenne egy kis eszed,megemberelnéd magad,és nem sanyargatnád.Ugyanis így,amit leírtál,hogy csak vizet iszol,egyenes út vezet a legközelebbi kórházba,és az nagyobb szívás,mint naponta egy órát mozogni és kevesebb szemetet enni.

Azért sok sikert.

2011. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt csak egy-két napig csinálod, akkor kiürülnek a beleid, veszíthetsz akár 6-7 kilt is, de az nem számít, mert zsírból alig néhány dekát veszítesz csak, és ha utána elkezdesz enni, akkor elég yorsan vissza fog jönni. Drasztikus, de nem túl hatékony méregtelenítésnek talán elmegy, foyókúrának semmiképp.
2011. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha félreértettem a kérdést, és igazábl eszel, csak az ivási szokásaidat változtatod meg (nem iszol tejet, teát, üdítőt, stb, csak vizet) akkor szerintem jó vagy. Esetleg kiderítheted, hogy melyik a kedvenc ásványvized.
2011. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TOMAtm ***** válasza:
100%
semmi gond nincs vele,a halak is CSAK vizet isznak egész nap és milyen szálkásak is mind!
2011. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én láttam már kövér (na jó, csak zsíros) ponytyot :))

ez így rövidebb távon egészségtelen, hosszabb távon (néhány hét) halálos :D

2011. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!