Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátnőm aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm aki nem szereti a romantikát, de én meg romantikus alkat vagyok sajna. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem szereti a romantikát(ez egy járás előtti beszélgetésen derült ki),de én meg sajnos romantikusabb alkat vagyok és szeretem a lányt tiszta szívemből!Lécci segítsetek!

2012. jún. 21. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha mondta neked, hogy nem szereti, akkor ne erőltesd rá. 22F
2012. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
fogadd el h nem bírja a romantikát , én sem szeretem a barátom el is fogadta Rocker a barátnőd ?
2012. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, mit nem szeret.

Mondjuk én is irtózom attól, amit sokan romantikának neveznek, nevezetesen: szívecskés plüssök, gyertyafényes-lassúzenés, vörösrózsaszirmos vacsora, neten keringő bugyuta "szerelmes sms-ek"... ez nekem nem romantika, hanem giccs...

De teljesen le tud venni a lábamról a barátom, ha mondjuk séta közben szakít egy szál mezei virágot, támad valami spontán kedves ötlete, ilyenek.

2012. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a csöpögést, a sírba lehet venni vele.


Döntsd el, hogy az ilyen "nézetkülönbség" ellenére együtt akarsz-e lenni vele - ha igen, akkor fogadd el, hogy vele nem fogsz tudni romantikázni, mert csak ideges lesz tőle.


Ha neked ez nagyon fontos, akkor mást kell keresned...

2012. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1: nem rocker a lány

2: Nekem nem kell más én csak őt szeretem és ő is szeret engem és még nem romantikáztam vele szerencsére, csak elvoltunk beszélgettünk, viccelődtünk, elmulattuk az időt csak régen sajnos perverz voltam és sokat fogdostam de már nem érdekelnek annyira az intimebb részei...

Akkor azt tanácsoljátok hogy csak ritkán legyen romantika?

2012. jún. 21. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazából nem hiszem hogy pont egy olyan lányt fogtál volna ki, aki ténylegesen utálja a romantikát. Ezek a lányok létezni léteznek :D de minimális az esély hogy pont olyant fogj ki aki rühelli a romantikát. Kb. 10/1 az aránya.Én is úgy kezdtem neki a kapcsolatomnak, hogy áá hagyj a nyáladzással bazzki nem érdekel, gáz az egész. De igazából ezt még magamnak sem hittem el... keménynek akartam mutatni magam ez volt az egész és ahogy mélyült a kapcsolatunk egyre jobban vágytam rá.. és szerencsére nagyon jól kiismert a párom, hogy tudta nem vagyok én olyan kemény és igenis szeretek romantikázni. Szeretek az tény , de pl.: a túlon túló becézgetést nem bírom egyszerűen utálom, hála az égnek nem ilyen a párom. A romantika csak úgy, hogy pl. elviszed vacsorázni foglalsz le egy asztalt egy egy szál rózsa, gyertyafény, vagy este elmentek kettesben sétálni vagy csónakázni. Ez romantikus, kellemes és nagyon nagyon jó érzés amikor így figyelnek rád. De mondjuk olyan hogy mindennap 200000x elmondod neki hogy annnyira szeretlek én kis drága szerelmes rózsabimbóm... na ez nem romantikus ez gáz... De mondjuk csónakázáskor megemlíted neki, hogy milyen fantasztikus érzés járt át amikor megláttad először vagy ilyenek ez jó.Bár az érzelmek elódázásába sem szabad teljesen belemerülni mert annak katasztrófa lesz a vége, akkor nem segítesz megnyílni a csajnak inkább bezárod még jobban azaz magad ellen dolgozol. Szóval nem hiszem hogy szörnyelladefrászt fogtad ki és a kemény, hidegszívű jégkirálynőt találtad meg. Csak őt is valószínűleg sokat bántották már srácok, és ezért építette meg magának a kis falat maga körül amin át kell tudnod jutni.
2012. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem utálja a romantikát csak nem szereti ha minden nap csak ez veszi körül... valami olyasmit mondott hogy az exével "basztatták" egymást ( kis beszólásokkal pl: utállak) és én nem nagyon csináltam ezt hanem beszélünk meg sokat ölelem mert nekem csak is ő kell és nem szeretném elveszteni...de én nem mondok neki ilyenetet mint ez exe
2012. jún. 21. 14:53
 8/10 A kérdező kommentje:
de az érdekes hogy éppen a romantikus zenéket kedveli a legjobban...XDmeg az "aranyos" képeknél majdnem sír... nah mindegy azért köszi a tanácsokat
2012. jún. 21. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor lehet, félreértettük egymást, mert én a romantika alatt nem a fogdosást értem, és, amikor azt mondom, hogy én sem szeretem a romantikázást meg a csöpögést, akkor nem arra gondolok egy percig sem, hogy "b*sztatni" kéne egymást!


Én arra gondoltam, hogy nem szeretem, ha valaki kétpercenként mondogatja, hogy jajj, mennyire szeret, ha állandóan fogja a kezemet, az meg kifejezetten idegesít. (Nem azt jelenti, hogy ne fogja meg soha, de nem kell folyton, úgy nem tudok rendesen menni sem...)

Nem szeretem, ha szerelmes filmeket kell nézni, csak mert mi szerelmesek vagyunk, és zenében sem ezeket szeretem...


Ilyesmikre gondoltam, akkor viszont nem ugyanarról beszélünk.

2012. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is mindenkinek azt mondom h utâlom pedig nem.Nincs oan làny aki ne szeretné egy kicsit se.
2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!