Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezted már valaha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már valaha úgy, hogy na, itt a vége, és pont, és most legyen vége az életednek, csak mert ő nem lehet a tiéd?!

Figyelt kérdés

rinyálok? sírok, egy kis b*zi vagyok...de lesz*rom, mert szerettem. rengeteg hibája volt, de mégis szerettem az exem.

lassan 2 hónapja, hogy vége, neki új pasi, egy tőle 10 évvel idősebb srác...hahhh xĐ csak nevetni tudok rajta...

énmeg itt vagyok abszolut a nullán ,semmi önbizalommal, és gyakorlatilag csak buliból buliba megyek, és iszok amennyi csak belémfér. felejteni akarok, de nemtudok. :/

fáj....eszeveszettül fáj. és hogy nincs már akinek fontos lennék, és senki sem szeret.

buliban is mivan?! egy csödtömegnek látnak, mert hiába a sármos arc (állítólag), hiába a márkás ruhák, a divatos öltözködés, egyszerűen hiába minden, mert látszik rajtam, egyszerűen kisugárzik rólam, hogy belűröl egy senki vagyok.

21 éves vagyok, de mégegyszer nemakarom ezt átélni. soha! nem első barátnőm volt, volt ő előtte jópár, de tényleg őt szerettem igazán.


Katasztrófa lett az életem, semmim sincs, sem munka,a pénzem bulikra megy el, sem szerelem, semmi...nap nap után, énmeg egyre lentebb kerülök...és van hogy már nemcsak az alkohol játszik..://// nincs aki kihúzzon ebből, nincs okom hogy megváltozzak, nicns értelme az életemnek.



köszi aki elolvasta.



2012. jún. 23. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a gyászmunka..át kell rajta esni,sajnos nem lehet átugrani..bár most nem így látod,de ezzel is bölcsebb és érettebb leszel..persze ettől még nincs garancia rá hogy nem lesz később újabb szerelmi bánat..a sok edzés,és program segíthet kicsit.. ;) 34f
2012. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj papnak.
2012. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is voltam így. tényleg sz*r volt. de hidd el egyszer még hálás leszel az égnek mindazért amin most keresztülmész :)

de ehez az kell, hogy tanulj az említett esetből, és lépj rajta túl

2012. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ezt elég nehéz elképzelni ,hogy ezért hálás leszek.


apropo edzés, itt az idelye kimennem a pályára. régen rengeteget futottam, volt hogy csak ugy, volt hogy el is akartam érni valamit. ez valamiért mostanába megszünt...

2012. jún. 23. 12:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Már 2 hónapja ez megy? Én még az első 1 hetes itthon bőgős időszakban vagyok, most is csak fekszek, hallgatom a szívgyilkos zenéket, nem eszek semmit csak sírok és sírok :(


Egyszerűen nem tudom elfogadni, nem tudok mihez kezdeni, gyűlölöm az egész helyzetet azt kívánom, hogy átaludjak 1 hónapot, csak menjen az idő!

2012. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 flengyel válasza:

Elösször is :aki lelkileg össze van omolva és kiadja az nem köcsög b...zi TE SE VAGY AZ!!! hanem ember!!!!!!!!!!!

nem te vagy az elsö és az utolsó sem aki ezt átéli,de ez idövel megszünik és akkor válsz teljesen felnötté!

az lenne a tanácsom hogy nagyon gyorsan felejtsd el a szeszt mert másnapra csak rosszabb lessz lelkileg is és nem csak testileg!

A feszültséged oldására vannak nem gyogyszernek minösülö szerek,egy probát megér!!!

Meg kell tanulnod azt hogy ha menni akar akkor menjen mert nem is szeretett téged,csunyán mondva le se sz@r téged!Ez is menni fog idövel!

A legfontosabb az hogy most keress magadnak valami elfoglaltságot hogy ne ezen törd az agyad!!!

Hidd el ez be fog válni mert tapasztalatból irom mint ahogy a többit is!

Ha ezt az utat választod amit most csinálsz akkor hamarosan alkoholista is lehetsz és tudod a folytatást...irány a hid alá...és még a haverok sem fognak igy veled szóba állni....

Tiszta szivböl kivánom hogy gyere ki ebböl,sok sikert és kitartás és reméllem tudtam egy kicsit segiteni!!


29/F

2012. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igazából hullámvölgyek vannak.

hol tök jó, annyira, ohgy tényleg abszolut semmi bajom nincsen, holmeg így mitn msot....

igazából azfáj, tényleg nagyon, hogy pikk pakk kb a szakitásunkra 3 héttel már másik pasi...


nekem meg tömte afejem ,hogy enma pénz számít meg stb...nema francokat... kis naív voltam, meg életemben először szerelmes...de minek?! csak azóta is szendvedek ,és maga a kapcsolat is sz*r volt, ment mindig martuk egymást, mindeig veszekedtünk ,nagyonkevés votl az igazi jó pillanat. összekaptunk, békülőszex, együtt alvás midne ok ,másnap reggel emgint vmin össze, és így ment végig végig 1 éven keresztül mindne áldott 7 végén...:/

2012. jún. 23. 13:03
 8/12 anonim ***** válasza:
ha így volt ,akkor jobb hogy így alakult..majd jön egy,akivel nem veszekedsz ennyit,és megérted miért kellett így történnie ;)
2012. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 flengyel válasza:

AKKOR GONDOLJ CSAK BELE HOGY KELL EZ NEKED??

sztem nem!!!vannak normálisak is csak ne sürgesd mert abba fáradsz majd bele és teljesen feladod,majd minden lányra igy nézel ami nem jó....


ui:irány futni az segit!!!:-)

2012. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még jobb helyzetben vagy mint én mert akit szeretek az szóba se áll velem. Nem jártam vele, nem is láttam már egy hónapja mégis gondolok rá minden nap. Nem tudom mi van most vele, lehet hogy már soha többet nem látom :(

Azt tudom hogy volt ennek a lánynak egy kapcsolata fél éve. Nem sokáig, talán 1-2 hétig.

Nem értem hogy az a srác mivel volt jobb mint én. Miért érdemlem azt hogy nem is beszél velem. Arra se méltat h találkozzon velem és elmondja hogy mi a baja velem. Nem mondja a szemembe hogy nem akar tőlem semmit.


Úgy érzem hogy soha se fogok már mást szeretni.

2012. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!