Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezted már valaha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már valaha úgy, hogy na, itt a vége, és pont, és most legyen vége az életednek, csak mert ő nem lehet a tiéd?!

Figyelt kérdés

rinyálok? sírok, egy kis b*zi vagyok...de lesz*rom, mert szerettem. rengeteg hibája volt, de mégis szerettem az exem.

lassan 2 hónapja, hogy vége, neki új pasi, egy tőle 10 évvel idősebb srác...hahhh xĐ csak nevetni tudok rajta...

énmeg itt vagyok abszolut a nullán ,semmi önbizalommal, és gyakorlatilag csak buliból buliba megyek, és iszok amennyi csak belémfér. felejteni akarok, de nemtudok. :/

fáj....eszeveszettül fáj. és hogy nincs már akinek fontos lennék, és senki sem szeret.

buliban is mivan?! egy csödtömegnek látnak, mert hiába a sármos arc (állítólag), hiába a márkás ruhák, a divatos öltözködés, egyszerűen hiába minden, mert látszik rajtam, egyszerűen kisugárzik rólam, hogy belűröl egy senki vagyok.

21 éves vagyok, de mégegyszer nemakarom ezt átélni. soha! nem első barátnőm volt, volt ő előtte jópár, de tényleg őt szerettem igazán.


Katasztrófa lett az életem, semmim sincs, sem munka,a pénzem bulikra megy el, sem szerelem, semmi...nap nap után, énmeg egyre lentebb kerülök...és van hogy már nemcsak az alkohol játszik..://// nincs aki kihúzzon ebből, nincs okom hogy megváltozzak, nicns értelme az életemnek.



köszi aki elolvasta.



2012. jún. 23. 12:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

szar az élet...:/

és megint azok nyertek, akik nemszerelmesek, hanem csak ugy együttvannak valakivel, mert jo hogy van, jo hogy leeht dugni...:/


és sír a lányok szája, hogy miért nincs érzelmes, romantikus, srác...hát ezért mert mindnekivel kib*sznak aki iylen, és megtanulja, hogy kemények kell lenni.

2012. jún. 23. 15:16
 12/12 anonim válasza:
abszolút igy vagyok énis!:// ö volt mindenem nélküle meg semminek érzem magam:( nem alszok csak sirok:( néha az ideg néha a bánat tépne szét:/
2012. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!