Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik az a pont amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a pont amikor azt mondjátok a párotoknak hogy elég, vége van?

Figyelt kérdés
miért szakítottál a pároddal?
2010. jún. 8. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert elmúlt a szerelem
2010. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert felszállt a rózsaszín köd,és fogalmam sem volt arról,hogy mit keresek mellette.
2010. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szemét velem. Rettentő béketűrő vagyok, elnézek sokmindent nagyon sokáig, ha szeretem az illetőt. De elég egyetlen egy szemét, agresszív, nemtörődöm, flegma megnyilvánulás és ott a pont a mondat végén.

Egy férfinak sem engedtem, és nem is fogom megengedni, hogy lekezelő legyen és megalázzon.

2010. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk az volt a helyzet tavaly nyáron, h én nem adtam meg, azt amire a legjobban vágyott, ezért a barátom szakított velem! Nem feküdtem le vele a 9 hónap alatt, amíg jártunk, a barátomnak elfogyott a türelme, és kész, ennyi volt! 9 hónapra "megszületett" az itt a vége!

20/L

2010. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a szakítóokoknak végtelen tárháza van, válogatni is nehéz lenne közülük. De a pohár nálam a fent leírtakkor telik meg. Úgy, hogy aztán az életbe nem lát az aktuális párom.
2010. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát azért 20 évesen 9 hónap után a fiúdnak már igaza volt.

Mi azért szakítottunk mert sokat veszekedünk. Ő megelégelte és kimondta hogy vége én meg elfogadtam. Előtte lévő pasimat meg azért hagytam el mert másba lettem szerelmes. Nem történt semmi a másikkal, amikor éreztem hogy nem őt szeretem azonnal elmondtam neki és vége lett.

2010. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz ez most nem ide tartozik, de hogy tudja kibírni valaki 9 hónapig úgy a másik mellett, hogy ne történjen meg? Ha szeretek valakit, akkor kívánom is, és el sem tudnám képzelni,hogy ilyen sokáig várjak. Persze ez egyéni döntés, tiszteletben is tartom, csak nekem furcsa.
2010. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

az a helyzet, hogy amilyen nagy hévvel kezdődött a párommal, olyan hirtelen múlt el a részéről.. de szakítani nem akar, én meg nem tudok:( szeretem őt :( lassan 9 hónaposak leszünk

2010. jún. 8. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nem érzed rosszul magad a kapcsolatban, akkor kár lenne veszni hagyni. Ha majd úgy érzed lépned kell, úgyis megteszed. Egy idő után a te poharad is betelik ha úgy adódik. De amígy félig üres, nincs baj :)
2010. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még sosem akartam szakítani, mindig velem akartak. :) Rohadt nagy hazugság az egész, mindig. Kivétel nélkül. A barátok mellettünk maradnak, meg amit megszerzünk.
2010. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!