Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat valami újra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat valami újra? Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A volt barátom 1,5 éve szakított velem. Azóta se neki,se nekem nem volt kapcsolatom. Én még mindig érzek iránta,csakúgy,mint régen. Tavaly visszautasított,mikor beszéltem az újrakezdéstől,ő tartott tőle.

Azt mondta akkor,hogy a vonzalom nem múlik neki,ugyanúgy tetszek neki,de a szerelme halványult.

Nekem azóta rengetegen udvarolnak,de én senkihez nem tudok ugyanúgy viszonyulni,mint hozzá.Szerintetek? Mit kellene tennem?

Lehetséges még,hogy újra elcsábítsam?



2012. jún. 26. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges. Szakítottak, aztán felajánlottad lerázott, azóta nem keres nem hív. Miből gondolod, hogy van még esélyed nála?

Felejts. Kezdj el randizni. Nem kell feltétlenül összejönnöd a srácokkal, de randikra eljárhatnál, kicsit nyiss a világra

2012. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Tavaly visszautasított,mikor beszéltem az újrakezdéstől"


Itt a válasz a kérdésedre. Nem akar veled járni. Másfél év után ezt ideje lenne elfogadnod.

2012. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress mást. nekem is volt egy fiúm akinél szerelem első látásra volt. de vége lett megismerkedtem másokkal. még néha eszembe jut de ne ugyan úgy és már szinte el is felejtettem. idővel te is elfelejted majd csak ne utasíts el mindenkit mert lehet hogy pont egy olyant utasítasz el akit jobban szeretnél és eltudnád felejteni a volt barátodat.
2012. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!