Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm azt mondja bízhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondja bízhatok benne. Azt mondta neki nem kell más . Szerintetek ennek ellenére megcsalhat úgy hogy nem mondja el?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez bárkinél előfordulhat.

De ha folyton ezzel nyaggatod, akkor te magad fogod belelökni valaki más karjába.

2012. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt te kell,hogy erezed milyen a kapcsolatotok,
2012. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az 1 válaszolónak köszönöm a választ. Nem szoktam nyaggatni vagy ilyesmi mert azt mondta bízhatok benne. Csak furán viselkedik mostanában és szerintem van valakije. De nem tudom pontosan mert máskor meg tényleg el sem enged puszilgat mondja mennyire szeret stb ... szóval nem tudom mi van most egyszer ilyen egyszer olya n :/
2012. jún. 26. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Ohhh mit vártál, h majd mit fog mondani?

Hidd a el nők is ugyan úgy félrelépnek, mint a pasik, annyi, h jobban titkolják.

2012. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!