Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 éves kapcsolatot feladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éves kapcsolatot feladni egy új reményében?

Figyelt kérdés

Közel 4,5 éve vagyok együtt(én: 23 ő:25) a mostani "párommal"... A viszonyunk, közel 1 éve megromlott.. Szerelmet nem érzek iránta, inkább ragaszkodást, illetve szeretetet!

Nem rég kerültem egy új munkahelyre, ahol megismerkedtem egy férfival!(35) Nagyon jól elvagyunk, egy hullámhosszon vagyunk, a kollegák sokszor viccelődtek azzal milenne ha összejönnék!... Persze akkoriban, mind kettőnknek bonyolult volt akapcsolata, szóval haverságon, illetve kollegalitáson kivűl más szóba sem jött... Aztán... Ez év januárjában valami megváltozott, felfigyelt rám, és énis rá.. más szemmel néztük egymást... Aztán randizgattunk, végül ott tartunk hogy összejöttünk... Szeretné ha hozzáköltöznék, nagyon megszeretett, és igazi férfiként viselkedik, és nőnek tekint... A "párom" akivel 4 éve vagyok sajnos nem nézett nőként rám, de nem is viselkedett férfiként! Mert ő még gyerek... :( Nem gondolkozott sohasem családalapításon..(illetve csak szóba jött, de nem akar róla beszélni) A 35.éves férfival viszont ilyeneket lehet megbeszélni, és ő eltudná velem képzelni a jövőt!!! Nem tudom mit tegyek.. :( A mostani páromat szeretem, de nem szerelemmel, viszont a"volt " kollégámat meg szerelemmel! Nem tudom mit tehetnék :(

A mostani páromat sem szeretném megbántani..



2012. jún. 28. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

pedig valamelyiküket bántanod kell. figyi, 23 éves vagy, az még nem nagy kor, sőt. senki nem mondja, hogy az egész életed le kell élned a pároddal. én azt mondom, hogy ahol már csak szeretet és megszokás van ott régen rossz valami. üljetek le és beszéljétek ezt meg. lehet ő is ugyanúgy érez mint te,csak ő sem mert lépni

én egyértelműen adnék esélyt 23 évesen egy másik férfinak is az életemben

2012. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

kicsit idős nemde?


Ha nem a kort nézem akkor azt mondom , hogy IGEN! Add fel!


Ami nem megy nem kell erőltetni mert egy erőltetett immár megjátszott kapcsolat már érdemtelen! és csak őrlődnél benne, meg ő is.


4,5 év....na bumm, van akik 20 év után mennek szét egy másik reményében.


Nekem 6 évig tartott a kapcsolatom, azt hittem érdemes még megpróbálni miegymás de nem sikerült..úgyhogy elváltak útjaink. és jobb is így.

2012. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:
100%

Hát ez már eldőlt, ha jól látom.

HAJRÁ!

2012. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd a régi párod, ha nincs igazi szerelem. Szép ez az idô, de ez nem ok arra, hogy vele maradj úgy, hogy nem szereted! A gyerekekrôl meg annyit, hogyha most nem akar, valószínûleg a közeljövôben sem nagyon fog. Te viszont igen. Ebbôl a kettôtök közti külömbségbôl akár viták, veszekedések is kibontakozhatnak. Azt tanácsolom beszéld meg vele, váljatok el bélében, ez véleménzem szerint fontos, és próbáld meg az új pasival! : ))
2012. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jùùj de kisértetes a hasonlóság az én életemmel... annyi, hogy mi csak majdnem 4 évet voltunk együtt és a lány 21 én az expali

22 az új 34 és én még akartam családot és màr szakítottunk... nem irigyellek titeket...

22/f

ja és én kiakadtam a korkülönbségen...

2012. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó! Viccelsz? Pont a korkülönbségen (ami ideális) akadtál ki? Nem inkább azon, hogy lenyúlták a nődet? :D
2012. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az sajnos már nem az én nőm volt... és még mindíg szenvedek miatta, de sajnos nem tehetek ellene... Viszont nagyot csalódtam benne, hogy egy ilyen öreg faszival jött össze utánam...
2012. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!