Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell, meggyászolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diavolino44 kérdése:

Hogyan kell, meggyászolni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Itt mindenki azt írja, hogy egy kapcsolatot meg kell gyászolni. Eddig sose gyászoltam meg mindig beleugrottam egy újba. Most direkt nem akartam új kapcsolatot, hogy most ne tüskével menjek bele az újba. De már 6 hónap eltelt s nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá, ne érezném, hogy hiányzik, ne dühítene amit csinált, pedig én szakítottam. Szerintem ez a meggyászolás egy f.szság. Mennyi ideig kell várni 10 évig???
2012. jún. 24. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem KELL semeddig sem várni. akkor jöhet egy új kapcsolat, ha késznek érzed magad rá. ha rögtön másnap ismerkednél valakivel, tedd azt. ha annyira nem érintett meg a szakítás, nem kell eljátszani, hogy fáj. ha viszont 6 hónap nem volt elég rá, azt jelenti, még nem zártad le magadban.
2012. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
100%

ezt a baromságot meg hol olvastad???


A legtöbben csak túllihegik ezt az egész szakításos dolgot.

Elhiszem , hogy nem könnyú tudom jól.

De ez egy idő után már inkább szánalmas, és taszító.


És ezt látni rajtad és taszítod el ezzel az embereket, mert ott virít a homlokodon, hogy "most szakítottam depis vagyok szenvedek, ő volt a mindenem" ---> ezek után ne is várj sokat.


ÉLNI KELL! Amíg lehet! ÉS nem leragadni 1 problémánál!

Azt hiszed ez a legrosszabb ami egy emberrel történhet, hogy megcsalja, vagy elhagyja a párja??

Ennél sokkal nehezebb az élet! Sokkal nagyobb gondokkal is fogsz még találkozni életed során, hacsak nincs egy frankó őrangyalod...


bocs ha nyers voltam, de ilyenkor nem a sajnálat meg az együttérzés kell! Menjél hívj el egy barátnődet, szívjatok egy jointot igyatok meg pár tequilát , még akkor is ha eddig az a jókislámy voltál!

2012. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
közös jövő, házasság, gyerek minden meg volt tervezve 5 éve voltunk együtt. Igen értem én, hogy le kell zárni de azt, hogy? fél éve történt de mintha tegnap lett volna...
2012. jún. 24. 14:39
 4/9 ASOT ***** válasza:

óóó nyugi vannak akik 20 évig együtt vannak házasok gyerek minden happy mint a filmekben, aztán 1-ik napról a másikra leesik az álla és fordul minden 360 fokot.


Ezen nem túlesni kell!

Hanem elhinni, hogy valóban ez van és nincs vissza, mert a vissza csak sz@r lenne

2012. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ASOT!


(Sajnos) az életbe nekem eddig minden összejött. Ha valami nem akkor azt egy idő után elértem. I can do anything! ez a mottóm. Nem vagyok depis egyáltalán. Bármikor kezdhetnék új kapcsolatot de nem akarom, hogy az előző rányomja a bélyegét.

2012. jún. 24. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
ha esetleg indulatosan szakítottatok és nem beszéltétek át teljesen, akkor már épp itt lenne az ideje. nálam anno bevált, hogy egy idő után újratárgyaltuk a dolgot...
2012. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

az 1-es fejezet véget ért! Luszászítá és Hozá Ármi áhított jövője nem jött össze. De ettől a történet még fojtatódik!

"kérem tépje ki az előző lapokat a könyvből és lapozzon a következő fejezetre"


2. fejezet.

Luszászítá új remény felé néz. Ismét kinyíltak a szemei, és új élet új boldogság reményében elindul a sárga köves úton, ahol egy kis buli strand, kis pia meg pasik várnak majd rá...de vigyáznia kell nehogy letérjen a jó útról, és nehogy magas fal legyen körülötte amin a pasik képtelenek áthatolni


(remélem érthető volt)

2012. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mondják rá, hogy gyászolsz, mert hasonlót él meg az ember szakításkor. A gyász valakinek az elvesztése, aki fontos volt nekünk, ez a szakításra is igaz. Ha késznek érzed magad egy új kapcsolatra, vágysz rá, akkor hajrá.

De így, hogy minden nap eszedbe jut, te azon még bőven nem vagy túl. Majd egyszer csak azt veszed észre, hogy már nem gondolsz rá, már nem érdekel, és vágysz egy új kapcsolatra. El fog jönni az ideje.

2012. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Miden kapcsolatot megszakítottam vele max személyesen tudnám felkeresni ha akarnám de nem akarom. De a legutolsó mondatom az volt, hogy soha az életben nem akarom látni. S amit mondok az úgyis van!

Volt egyszer egy 3 hetes kapcsolatom amit közösen döntöttünk el, hogy legyen vége mert nagyon különböző személyiségek vagyunk. Közel 4 év alatt felejtettem el. Utána jött nemsokkal ez az exem. Szóval ha ki akarnám várni, hogy túl legyek rajta nem volt túlzás a 10 év.

De köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Szerintem belekezdek lassan egy új kapcsolatba, hátha az felülírja a régi programot.

2012. jún. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!