Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az életnek társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az életnek társ nélkül?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 08:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Van.
2012. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
van, de az élet hosszú, te is megtalálod a foltod ;)
2012. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Már komolyan rühellem ezt a folt szót, mégegyszer valaki kimondja, menekülök a világból...

24 év nem volt elég arra nekem, hogy találjak.

2012. jún. 24. 08:27
 4/41 anonim ***** válasza:

szerintem az a célja az életnek, hogy megtaláld a párod


szóval lehet élni társ nélkül-el lehet szórakozni, de vele az igazi

2012. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
60%
Az életnek szerintem elsősorban nem az az értelme, hogy társat találj. Persze, ez is a főbb dolgok közé tartozik, de ne keseredj el, ha még nem jött össze. Biztos, hogy fogsz.
2012. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

24 év aatt nem találtál társat... én a helyedben a tükörbe néznék és elgondolkodnék rajta hogy mi lehet a hiba és probálnám megoldani...


apukám begubozodott magányos farkas tipus nem nagyon jár társaságba, munkatársaival jól kijön de nem nagyon beszélget velük.... én is örököltem tőle ezt a tulajdonsgot... nem zavar ha egyedül vagyok, (sőt anyám részéről a nem kell a kalitka ha aranyból van se részt örököltem) így kifejezetten örülök hogy nem kell senkihez alkalmazkodnom, nincs nyafogás hogy mit cisnálok mért nem vagyok vele (előző párom ilyen volt) ritkán beszélgettek barátokkal, családtagokkal... néha persze rám tőr az érzés hogy egyedül lenni rossz, vagy hogy elkéne menni bulizni, de ezek hamar elmulnak, olyankor csak meglátogatom a rokonokat vagy lebeszélek egy talit barátnőkkel


szóval van értelme csak meg kell találni mi az

2012. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Van. Azt hiszem mindjàrt 35 èvesen màr mondhatom ezt.

34 F

2012. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
a karrier és a pénz gátlástalan hajszolása és a vele járó folyamatos stressz és a prostik vagy könnyű nőcskék szerintem ugyanúgy ki tudják tölteni egy férfi életét mint a "családosdi".
2012. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Az élet értelme, hogy megtaláld a boldogságot, a békét, a harmóniát, mind testi, mind lelki, mind szellemi szinten. Talán van akinek ez társ nélkül is sikerül, bár én még egy ilyen sem ismertem. Sajnos a legtöbb ember akkor sem találja meg a boldogságot ha társat talál, de könnyebb ezt elviselni egy társsal mint egyedül.
2012. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak az hiszi, hogy egy párkapcsolat ad értelmet az életének, akinek még sosem volt. akinek volt már hosszabb, esetleg több is, az tudja, hogy ez nem így van. persze jobb, jobb, de igazából ha nem vagy kibékülve magaddal meg az életeddel, akkor csak egy nyűg, amiben más emberhez is alkalmazkodnod kell, és nem csak a saját boldogulásoddal kell foglalkozni.


több mint 4 éves kapcsolat után maradtam egyedül, azt sem tudtam, ki vagyok. beletelt egy kis időbe, meg jó sok elhatározásba, mire megtaláltam önmagam, és most már olyan jól érzem magam egyedül, hogy nagyon szerelmessé kéne válnom azért, hogy ezt feladjam...


te nem keresed egyedül a boldogságot, mert eddig nem volt jó, feltételezed, hogy majd egy társ jobbá teszi. csakhogy szerintem azok a kapcsolatok, amik erre alapulnak, hogy "életem értelme" vagy, iszonyúan leszívják az embert. főleg ha csak az egyik fél gondolja így, meg csak az egyik félnek ilyen a hozzáállása.


egyszerűen meg kell találni azokat a dolgokat, amik egyedül is boldoggá tesznek valakit. és ha egyedül boldog vagy, sokkal könnyebb a társtalálás is, mint egy bedepizett, magába fordult, összetört, kapcsolatot görcsösen kereső embernek.

2012. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!