Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy barátom többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
Nem lakunk együtt,heti 2 napot tudunk találkozni. Szeretném,hogy barátom magától írjon nekem sms-t(ne azért mert az enyémre válaszol)és többször hívjon(ingyen beszélünk egymás között)De nem akarok az agyára menni,hanem azt szeretném,hogy sokszor keressen. Én szívem szerint 5 percenként felhívnám,de nem teszem,hanem csak pár óránként. Napközbe a munka miatt keveset tudunk beszélni. Nos,hogy érjem el,hogy mindenáron keressen és oda legyen értem? De csak óvatosan akarom elérni,nem akarom zaklatni,sőt azt sem szeretném,hogy kiábránduljon belőlem. Csak olyan jó lenne,ha érezném,hogy mennyire fontos vagyok neki. Jó tudom,hogy fontos vagyok neki,csak jól esne napközbe is sms,amit magától ír!
2012. jún. 28. 00:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Addig ne hívd és ne írj neki, míg ő nem hív/ír. Tedd próbára.
2012. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja és elég taszító az is ha pár óránként hívod. Naponta max. 1-szer hívd fel. Nem is kell minden nap. Első voltam.
2012. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj, beszélj vele, ha szeret és fontosak neked az érzéseid, akkor ennyi elég, ha nem, akkor kár erőltetni az egész kapcsolatot, mert magasról tesz rád.


24L

2012. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is dettó érzem/éreztem vmikor... :) sztem minden nő érzi ezt a szíve mélyén, és a pasik már csak ilyenek... nézd az ő szemszögükből. lehet, hogy azt hiszik, az a normális (nekik), ha csak mondjuk 1-szer visszaír, vagy 1x felhív, ilyesmi. Én is épp most beszéltem a párommal, és mondta h na megy, én meg... na de ba.ki, ma még nem is beszélgettünk (mert dolgozik)... aztán mondta h jóó persze akkor még beszélgessünk, de az ilyet utálom, ha nem magától csinálja. :S csak azért NE tegye, mert én akarom, ez tök sz.r... :S nem tudom sajna, h lehet elérni :///
2012. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


00:05-ös! próbára fogom tenni,igazad van,így hátha észreveszi,hogy nem keresem,és majd keres akkor ő.


24/L! Alapvetően nincs akkora nagy probléma mert nem hanyagol el nagyon,csak jobban esne ha többet foglalkozna velem. Próbára fogom tenni,hogy keres-e többet,ha meg nem,akkor megpróbálok rákérdezni a dologra.

2012. jún. 28. 00:12
 7/18 A kérdező kommentje:

00:11-es válaszoló!


Hát ez az,hogy én is azt szeretném,ha magától írna sms-t,meg hívna,és nem azért mert esetleg én akarom. Hanem tényleg elég fontos legyek neki.

2012. jún. 28. 00:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
00.11-es vagyok. egyébként sztem nem is lehet ezt kicsikarni senkitől. ha vki ilyen, ilyen. én már azt teszem vagy tettem egy időben, h nem kerestem folyton, próbáltam vmi elfoglaltságot keresni magamnak, és így nem hívogattam. Elhiszem, h néha idegesítő ez. A legjobb, amit tehetsz az, ha tényleg nem keresed, megvárod, h Te hiányozz neki. Ha szeret, hívni fog! Tudod, aki nem keres,annak nem hiányzol...és akinek nem hiányzol,az nem szeret.
2012. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

00:06-os!


Nem tudom,miért kell lemajmozni,azért mert feltettem egy kérdést. Szerintem te vagy inkább egy majom,azért mert majmozol itt össze-vissza... És akkor ha a te olvasatodban az a kérdés,hogy hogyan érjem el,hogy szeressen,-akkor mi van? Ha nem tetszik a kérdés,vagy nem tudsz/akarsz rá válaszolni,akkor nem kötelező kommentelni!

2012. jún. 28. 00:22
 10/18 A kérdező kommentje:
00:11-es! Tényleg igazad van! Nem akarok rontani a helyzeten,ezért nem is keresem annyiszor,és tényleg az a legjobb,ha valahogy elérem,hogy én hiányozzak neki. Köszi a választ!
2012. jún. 28. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!