Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is szereti őt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szereti őt a Fiú? (Barátnőm segítségére)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki régóta nagyon tetszik a barátnőmnek.

Egyszer nagyon szomorú volt, és csak egy héttel később sikerült kiszednem belőle, hogy miért. Azt mondta, hogy nagyon tetszik neki egy fiú, és hogy nem tudja, hogy mit csináljon. Hogy megőrül érte, és hogy mindig rá gondol.

A fiúnak nincs barátnője, és nagyon rendes a barátnőm szerint. (Én nem ismerem, mert Ő a barátnőm edzéstársa, de ha a barátnőm azt mondja, hogy rendes fiú, akkor elhiszem neki.)

Egyik nap felhívott, és nagyon izgatott volt. Azt mondta, hogy kevesen voltak, és a Fiú odament hozzá, hogy köszönjön. Azt mondta, hogy köszönésnél pacsi szerűen tartotta a kezét a neki, de aztán az illőnél tovább FOGTA a kezét utána. Én rögtön mondtam neki, hogy tetszik a fiúnak, de ő nem hitte el. Azt mondta, hogy lehetetlen, hogy tetsszen Neki, akit régóta szeret, és minden álma, hogy a fiú is viszontszeresse.

Sokat beszéltünk a témáról, de nem jutottunk közös döntésre, és a Fiúnál, meg nem akarja elővenni a témát. Mondtam Neki, hogy írjuk ki ide GYIK-re, és majd Ti segítetek. Remélem tényleg így lesz. Tényleg nagyon fontos Nekik.



2012. jún. 28. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sose hiszek harmadkézből származó információnak, addigra annyit torzul az egész sztori, hogy felesleges tanácsot adni.
2012. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1: Igazad van, de ezen biztos, hogy nem torzítanék.

Nagyon fontos. Légyszíves higgyetek nekem.

2012. jún. 28. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből még nem 100%os hogy bejön a fiúnak.. próbáljon a közelében lenni, beszélgessen vele, sokat mosolyogjon rá, aztán egyszer hátha összejön :)
2012. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom úgy, hogy megértsd. Itt egyetlen "kézfogásból" vársz következtetést, amely kézfogás a barátnőd és egy pasi közt történt (vagy nem történt) meg, és amelyet a barátnőd a rózsaszín köd miatt érzékelhetett bárhogy, ráadásul elmesélte neked, már ott is torzul a dolog, úgyhogy ha ez alapján kéne válaszolnom akkor azt mondom, hogy akármi is lehet.
2012. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.nak köszi, majd megmondom a bnőmnek.

A többi választ, meg inkább nem minősítem.

2012. jún. 28. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha (hangsúlyom: ha!) úgy történt minden pontosan ahogy leírtad, akkor igen, valszeg tetszik neki. Nem árt a barátnődben tudatosítani, hogy a szerelemtől ez még igen messze van, de kezdésnek jó.
2012. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!