Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan tudom rávenni a barátnőmet, hogy majd idővel magától akarjon extrém helyeken szexelni? Valamint a fogamzás gátló tényleg csökkenti a libidót?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 08:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Az extrém hely, ha éppen rá jönne, akkor a kocsiban, töltés oldalán, csak mondtam egy pár helyet! Bár kevésbé jön rá, ez is a bajom, mintha amióta a fogamzásgátlót szedné, jóval kevesebbszer akarná akár otthon is...
2012. jún. 26. 08:21
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedből ítélve a lány nem túl extrém. Akkor csak lassan, óvatosan, spontán helyzetekben.

Magam is ilyen vagyok, de rá lehet venni, ha megvan a hangulatom hozzá.


Ráadásul attól is függ a dolog, mennyire extrém helyen, erre kitérhetnél még jobban.



A fogamzásgátló nekem a nedvességemet csökkentette, utálom, többé nem is fogom szedni.


24L

2012. jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a lanyba benne van a kick :) hogy o be indul attol ha szabadban sex akkor no problem,legyen az padon autoba stb akk jon magatol.nekem volt olyan baratnom akit le sem lehetettt lon ilyen teren haver alud a szobaba mi meg el voltunk, stb sorolhatnam.de volt olyan b nöm is akit nem birtam ra venni mert felenk volt 23 F de sok sikert hozza :) esetleg 1 kis alkohol feszko oldo es hata ize kedvet hoz hozza :)
2012. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásátló csökkentheti a libidót, volt olyan barátnőm, akinek emiatt ment gallyra a kapcsolata.

Rávenni, ha van benne is egy kis vágy, akkor finoman próbáld meg, én mondjuk szeretnék, aztán amikor sor kerülne rá, akkor mindig megijedek h valaki meglát :(

2012. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Ráadásul attól is függ a dolog, mennyire extrém helyen, erre kitérhetnél még jobban."


Például: Autóban valahol eldugott helyen, töltés oldalán ahol nem annyira járkálnak éjfélkor :), Balatonon csónakban, szerintem például a Balatonon egy nagyobb csónakon vagy vízibiciklin tök romantikus csillagokat nézve.., de mindig fél, hogy elsodródunk vagy meglát valaki, bár én odafigyelek! :)


Hát igen, a fogamzásgátlóról én is olvastam sok ilyet, de akkor mi mást lehetne használni gumi nélkül ami jó és biztonságos..?

2012. jún. 26. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Na figyu nekem most az a tervem amit eppen irtal a vizibicaj es nem sotetbe nappal vilagosba van 1 lanyka aki csak sexre akar es emlitettem neki a dolgot igy nagy votl a duma :D de ha ott lesz a dolog akk majd el vallik.nezd extrem bazenba balatonba az extrem minden extremnek szamit ahol tobb ember van vagy esetleg meg lathatnak.este balaton part nem votlam meg :D de biztos jo. autoba hat nem a leg kenyelmesebb de elfogadhato. padon,szabadba hazibuliba 1 szobaba ahol tudod h rad nyithatnak azok extremek :D 23 F
2012. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Autóba elég kényelmes, mert lehajtható ülés, és egy perc alatt francia ágy varázsolható! Egyébként pontosan én is ezekre gondoltam :D
2012. jún. 26. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!