Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Áruljátok már el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Áruljátok már el, hogy mi vonzó egy 30 as, kopasz, kigyúrt, és szemmel láthatóan gazdag csávóban?

Figyelt kérdés

pénz, pénz, pénz....

mindne nő aztmondja nemszámít a pénz...nem a francokat!

tegnap bulihelyen, ismételten ez igazolodott be.

egy hasonlo kaliberú majom csávó, basszus, egy 17 évas bomba csajszival volt.


szegény csajszi, ott táncolt mellette, szinte egész este, ez a csávó meg meg se mozdult, csaka fejével bólogatott.

látszott a lányon, hogy bulizni akar jólérezni amgát, de el meg nemjött a csávótól.

utána smaci meg minden, de csávó továbbra is tök semleges, még csak a kezét se fogta meg.


miért oylan jó neki, ez?! hogy egy olynanal van együtt, akivel nemlehet egy jót táncolni, más az ízlésvilág, mert azért majd 15 év köztük ottbvan ám.

olyan egyszerű lenne, hogy pénz...hogy van kcosi, vann anyagi biztonság, elehet menni vacsorázni, moziba, ide oda, mindennemű különösebb sporolás nélkül....



2012. júl. 1. 11:11
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
jah a "kigyurtat" ugy képzeljétek el, hogy nem szálkásan természetesen, hanem az a mackósan nemtom máshogy megfogalmazni: "hurkászsírostarkójú" állat, egyik shwoderklubbos beszólással élve...
2012. júl. 1. 11:13
 2/32 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi. Én egy ilyet koptattam le a múltkor, nagyon nyomult volna szegénykém, de nem fogta fel, hogy nem tetszik. :/
2012. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Ja, láthatsz ilyet. Biztos vannak szerencsétlen kis nőkezdemények, akik beérik ennyivel, de az ő bajuk. :)
2012. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Nem a srácot kell okolni. Az IQ bajnok pénzéhes szukát.

Megszopatják de nem hiszi el csak mikor már késő.

2012. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Én undorítónak találom az ilyen fazonokat, de tényleg levakarhatatlanok, idegesítők. Bár én mások szerint szép lány vagyok, de nem a plázacica féle. Talán nekik jönnek be? Mindegy, rám ne nyomulnának, nekem a barátom nem pénzes (sőt), még fiatalabb is 2 évvel nálam, de köszönjük, remekül megvagyunk. Nagyon vonzó, kedves fiú. Ezektől meg néha a hányinger kerülget, sokszor igénytelenek is, legalábbis nekem.

Vagy fogalmazzunk úgy: előnytelen, visszataszító külsejűek, és néha az apám lehetne egyik-másik.

Viszont sajnos a kérdezőhöz hasonló pasiknak is előbb feltűnik, hogy egy plázacica együtt kavar egy ilyennel, mint a normális, és szolidan szép (értsd: igényes, de nem ken kiló festéket magára) típus.

2012. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy "minden" (tisztelet a kivételnek) fiú ilyenné akar válni, hogy megkaphassa a szilikonmellű cicákat. Csak, ahogy írtam, akkor legalább engem hagynának békén ezek az öreg (hozzám öreg) harmincas faszik, mert nekem piszkosul nem jönnek be.
2012. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A nők egy bizonyos (villogó, legfeltűnőbb!) rétegének számít a pénz, ahogy egyre inkább a fiúk egy rétegének is. Nem egyszer hallottam már fiatal fiúkat arról dumálni, hogy "vadásznak" 30-as gazdag csajokra.

De ez nem minden emberre jellemző.

A "szegény csajszit" te kiszúrtad, de nekem például a sok ismerősöm közül csak egy ez a típus. A többiek koruk beliekkel járnak, és a fiú nem áll anyagilag jobban, néha egyenesen rosszabbul.


Mellesleg én is teljesen érzéketlen vagyok az ilyenekre, felőlem lehet pénzük (szerencsére van nekem is).

De hozzátartozik az igazsághoz, hogy kívülről nézve a látszat néha csal. Persze, a 17 éves lány, 30-as fickó esetében egyértelműnek tűnik a helyzet, gondolom nem is bátyja, vagy kigyúrt testőre volt. :)


De olyat sokat hallottam, hogy a kívülállók szerint a fiú a jó kocsija miatt tudott vinni egy jó csajt, aztán később kitudódott, hogy a csajé a kocsi, csak ő vezette a buliba menet. :D

2012. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be az ilyenek. Sőt, egyenesen rosszul vagyok tőlük. Nem tudnék valakit csak a pénze miatt "szeretni"... Nekem rendes kapcsolatra van szükségem, amit mostmár szerencsére meg is találtam. De igen, sajnos sok lány van, aki a pénzre hajt és nem számít neki semmi más... :(
2012. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Azért vonzó, mert egy 17 éves csajszinak nagyon jó látványképet mutat mindenki számára, ha egy érett, jól kinézetű pasival van, büszkén fog mellett állni, még ha nem is érzi jól magát a nő mellette.
2012. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Most olvasom az első kommentedet kérdező. FÚJ! Na, ezzel kiegészítve még elképzelni is szőrnyű, hogy nézhetett ki szegény. Nem megítélni akarok senkit, de nekem a mackós, túl nagydarab sosem volt az esetem.

Viszont arról se feledkezzünk el, hogy egyeseknek bejön. És nem biztos, hogy a pénze miatt.

No meg, 17 évesen még gyakran szenved az ember enyhe "apakomplexusban", és imponáló neki az is, hogy a "felnőtt" pasija viszi ide-oda.

Később ez változhat, lehet 30 éves korára éppen ő fog 20-asokkal kavarni (erre is akad nem egy példa, de gondolj bele, egy 17-18 éves lánynak még se kocsija, se semmije, később, továbbtanulás, diplomaszerzés, egzisztencia kialakítása után talán a "szegény" pasi fog koppanni, mikor egy fiatalabbra cserélik).


Persze, a 17-18 éves fiúk is hasonlóan vannak, nem igazán van mit a tejbe aprítaniuk, de míg a lányok megengedhetik maguknak, hogy meghívják buliba, italra őket, addig kevés jómódú nő tenné meg ugyanezt a "luxust" egy fiatal srác felé (ezzel együtt, még erre is van példa).

2012. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!