Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy ez nem megy?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 2x találkoztunk, a második alkalomnál már smároltunk is . Mármint én nem akartam de addig nyomult hogy nem tudtam megszabadulni sehogysem -.-"

Az a gáz, hogy ő nagyon szerelmes belém de én nem érzek iránta barátságnál többet + vannak különböző okok amiért nem járnék vele, ő mégis azt hiszi, hogy a smárolással már járunk és hogy én is milyen marha szerelmes vagyok belé...

Hogy mondjam meg neki hogy ez felejtős? Megőrülne szegény.....

én nem akartam hogy így süljön el a dolog :(

De nem fogok olyannal járni akit nem szeretek és nem is fogok tudni szeretni.....akármilyen hihetetlenül is hangzik.

18/L



2012. júl. 4. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem tudtál szabadulni? Elfordítod a fejed és máris veszi a lapot, tuti nem kapja el a fejed 2 kézzel hogy na de akkor is gyere és lesmárollak. Az viszont így hogy smároltál vele aztán mégse akarsz semmit, az meg nem épp gerinces dolog... Szóval edd meg amit főztél, állj elé és mond meg neki hogy neked egy kapcsolathoz kellenek érzelmek ami sajnos nincs meg így nem fog menni. 22/F
2012. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha értelmes fajta a tag akkor meg kellene értenie, hogy egyáltalán nem jön be neked. legközelebb ha találkoztok akkor a legelején higgadtan közöld vele. Azért az elején mert amúgy azt hinné, ki lett használva. Ja és egy jóbarát átsegíti barátját a bajban.

22/F

2012. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tudom,hogy már kétszer találkoztunk és lehet,hogy túlságosan beleélted magad a csókba,de nem lesz köztünk semmi. Sajnálom,hogy te belém szerettél de én csak barátságot érzek irántad. Nem szeretlek,kérlek ne őrülj meg.Bocs,hogy nem lesz semmi a dologból.Olyan barátot szeretnék,akibe szerelmes vagyok. És te is keress magadnak egy olyan lányt,aki viszont szeret.

Ezt te magad írtad,már csak el kell mondd neki, és nem nekünk.:)

2012. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a csók előtt nem is, de utána meg kellett volna mondanod neki. Mondd el neki, hogy nem érzel többet barátságnál, a csóknál sem éreztél semmi pluszt, ezért ne folytassátok ezt így tovább.
2012. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A srác nyomult, ezért nem ítélem el a kérdezőt. Sztem nehéz lesz megszabadulni ettől fiútól, belé van őrülve a kérdezőbe, önző típus lehet. Ez még akkor sem veszi észre magát, ha egyértelmű jelzéseket kap, hogy terhes a személye, nyílt elutasítás esetén sem érdemes udvariaskodni vele.
2012. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó...nagyon jól látod...csak az a baj hogy ő az egyértelmű utasítást úgy veszi le, hogy én csak kéretem magam mert szégyenlős vagyok.... :S
2012. júl. 4. 08:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem találkoznál vele többet, az elég egyértelmű lenne. Nem kell ám mindig bonyolult megoldásokon gondolkozni.
2012. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy milyen kis védtelenek ezek a lányok,hogy akkor is csókolóznak ha nem akarnak.Hú nagyon érdekes dolgok ezek igen...Azt hiszem...
2012. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig meg kéne mondani, minél hamarabb. Hogy felfogja-e, az már az ő gondja.
2012. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, a barátkozást is hanyagolhatnád vele.
2012. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!