Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A külső valóban semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső valóban semmit sem számít?

Figyelt kérdés

Egy csaj 14 éves koromban azt mondta nekem, hogy nem jövök be neki(ez persze netes csaj volt). Ezek után egy ideig úgy lezüllöttem, hogy egyre rosszabbul néztem ki, később(18 éves koromban) kicsit változtattam a külsőmön, egy csaj aki ráadásul nem is volt szép, megbántott hasonlóval(ismét netes csaj). Végül is nem azt mondta h csúnya vagyok, de majdnem ugyanaz.

Mostanra (21 leszek) úgy nézek ki, hogy viszonylag megfelelek magamnak. Most már pedig nem érdekel mások véleménye, magamnak akarok csak megfelelni.


Egyébként akkoriban elég kicsi önbizalmam volt, meg a csajt is felmagasztaltam, szóval ez lehetett a legnagyobb hiba, mert pl az egyik csaj egy csúnya csávóval jött össze.


Ám a bökkenő, hogy ezek miatt úgy rámentem a külsőre, hogy igencsak mondom magamba h ez nem valami szépség. Meg lehet lett bennem egy kis hiúság is, és nem foglalkozom a csajokkal. Nem azért mert nincs önbizalmam, csak most jelenleg nem nagyon érdekel a barátnő téma. Max valami alkalmi kapcsolat.

A másik nagy bökkenő pedig, hogy van egy csaj akit elég jól megkedveltem, de nem nagyon jön be főleg külsőleg, és ez ellen nem tudok mit tenni. Hívnám randira is, de annyira megszoktam magamba már, meg ugye be sem jön, hogy inkább el sem hívom. Pedig kedves, aranyos, rendes.


Ennyire nagy következménye lenne annak, ha valakit megbántanak a külsejével?



2012. júl. 4. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hmm azon nem gondolkodtál mivan akkor ha tényleg csuf vagy? Keress munkát meg pénzt ha a legkönnyebb utat akarod választani, a kedves csajt meg ki ne hagyd, életed végéig bánnád! Mint a rusnya pofádat!
2012. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aki azt állítja a külső nem számít hazudik! hogyne számítani tegyük fel belsőre király vagy érzéki meg a f*szom de ha úgy nézel ki mint egy hegyi fogatlan rozmár ne számíts sokra. Sokan nem tudják felmérni h néznek ki és melyik lányoknál van esélyük ezért esnek pofára sokan közbe nem jönnek rá rossz embernél próbálkoznak
2012. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1: sokat számít a külső, de a jó külső nem minden. Valóban fontos hozzá a jó belső.

2: Nincs hosszútávú következménye annak,ha valakit megbántanak a külsőjével kapcsolatban. Nincs olyan ember a Földön aki MINDENKINEK tetszene. Ez természetes. El kell fogadni, ennyi.

2012. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok rusnya, sosem voltam az, csak volt idő amikor nem adtam magamra sokat. Különben meg mint írtam csak netes csaj írt ilyet, az is azért mert látta rajtam h nincs semmi önbizalmam és lenézem magam.


Egyébként a kedves csaj nem valami szép tényleg nem, nekem az átlag csajok jönnek be, de ő egyáltalán nem.

2012. júl. 4. 12:15
 5/16 A kérdező kommentje:

valami ilyen csajok jönnek be külsőre, mint ez a szőke, tőle sokkal elmarad az a kedves csaj.


[link]

2012. júl. 4. 12:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Így már tényleg filós dolog a kedves csaj mer a szökét se mutogatnám, és ha még ennél is gázabb :S Egy esélyt akkoris adhatnál neki..
2012. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
tényleg ennyire gáz lenne a szőke? Jó tényleg nem a legszebb, de nekem pl megfelelne csak neki barátja van jó ideje.
2012. júl. 4. 12:27
 8/16 A kérdező kommentje:

nem mondtam am h nem adok neki esélyt, csak mivel nekem nem tetszik, így félek h unalmas lenne a randi mert nem tudnék vele mit csinálni csak mert nem tetszik.

Lehet egy próbát megér, de megbántani nem akarom semmivel sem, mert ha másnak nem, barátnak jó.

2012. júl. 4. 12:29
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:

Az a baj, hogy nagyon nehez lesz@rni masok velemenyet barmennyire azt mondod, h nem erdekel. De akkor is magadnak kell megfelelned nem masoknak. Nekem is mondtak mar, hogy vagassam le a hajam mert tusis-zseles fejjel sokkal jobban neztem ki, de nem erdekel most vegre tetszem magamnak. Hidd el ez szamit semmi mas. Ha meg vagy elegedve magaddal olyan kisugarzasod lesz, hogy jonni fognak a csajok!!

Amugy

:A barna ezerszer jobb csaj!!!!!

Ha szingli dobj egy elerhetoseget thx :):)

2012. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja, borzasztóan meg lehet bántani így egy embert, te is így jártál.


Ne magasztalj fel egy csajt se, amíg meg nem bizonyosodtál róla, hogy tetszel neki. Egyáltalán, amíg nem vagy biztos benne, hogy legalább valamennyire bejössz neki, ne foglalkozz vele túlságosan. Így mindig megmarad a lehetőséged, hogy leszard a véleményét.


A szőke meg azért nem rossz csaj, az utcán látható átlagnál jobb, de a jó nők között tényleg nem áll valami magasan.

2012. júl. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!