Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit teszel egy Nőért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit teszel egy Nőért? Hogyan nyered el a kegyeit? Mivel tartod magad mellett? Hogy mutatod ki a Tiszteleted iránta?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, melyik férfinek mi a véleménye, szokása :)

2012. júl. 4. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én eddig minden nőmet a tenyeremen hordtam, a csillagokat is lehoztam nekik az égről. Mindent megkaptak: Nyaralás, bulik, meglepetések, virágok, kedveskedés, jó szex, udvariasság, figyelmesség, segítőkészség.. Konkrét példákat nem fogok sorolni, mert 10 oldal sem lenne elég. A lényeg annyi, hogy mindegyik átb*szott/megcsalt/kihasznált. Szóval, ha valaha is mégegyszer rászánom magam arra, hogy belekezdjek egy kapcsolatba, az tuti, hogy egy szalmaszálat nem fogok keresztbe tenni a nőmért, amíg nem bizonyítja, hogy ő is megtenne értem ugyanennyit.
2012. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

# 11-esnek!

Nem minden nő ilyen :)

2012. júl. 4. 18:07
 13/20 anonim ***** válasza:

Biztos azért, mert azt hitték,h veled mindent meglehet csinálni...és annak soha nem leszel elég.

Kell valamit adnod,amiért felcsillan a szeme, és nem ékszerre gondolok vagy egyébre, hanem lelki dologra, és nem teszik azt amit tettek veled.

2012. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Amúgy megsúgom: nekem nem kell lehozni a csillagokat az égről, mert ha szerelmes, akkor az nekem elég :) Előny, ha fel tud vidítani, vannak jó viccei, és néha elvisz randizni :)
2012. júl. 4. 18:10
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem csak az anyagi dolgokról van itt szó, főleg nem azokról. Lelkileg is támogattam őket mindenben, főleg, hogy egyikük sem volt az a nagyon kiegyensúlyozott lelki alkat, így állandóan pátyolgatásra/bíztatásra szorultak. De ezt is megtettem értük, mert annyira szerettem őket, hogy nem volt olyan, amit ne tettem volna meg azért, hogy boldogok legyenek.

Nem, a helyzet az, hogy nem szabad ennyire odatenni magad egy nőért sem(nőnek meg egy férfiért sem), mert a másik vérszemet kap, kiszipolyoz az utolsó csepp véredig, aztán félredob, ha már mindent megszerzett tőled. Sajnos én ezt a saját bőrömön tapasztaltam, nem volt annyi eszem, hogy másokra hallgassak.

2012. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 14 : Lehet, hogy te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt :)

De nekem még egy ilyennel sem volt dolgom, pedig nem vagyok már annyira fiatal, hogy a tapasztalatok hiányára fogjam a dolgot :D

2012. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mindig is különc voltam :D
2012. júl. 4. 18:18
 18/20 anonim ***** válasza:

Én komoly kapcsolatban gondolkodom, és az odavezető út szerintem arról szól, hogy a két fél sokat beszélget, sok időt tölt együtt, ami által megismerik egymást. Aztán, ha olyan tulajdonságokat, jellemzőket, értékeket stb fedeznek fel egymásban, amely hatására kialakul a szerelem, akkor járnak, ha pedig nem alakul ki, akkor nem.

Ezt azért írom le, hogy lássátok, hogy én miért nem akarom elnyerni a kegyét, miért nem akarom magam mellett "tartani". Magamat adom. Ha érdekel, akkor kimutatom, pl érdeklődöm iránta; lelkizünk; csokit, esetleg virágot viszek neki; figyelek arra, hogy jól érezze magát, tehát, ha pl. elhívom sétálni, akkor megkérdezem, hogy merre lenne kedve menni, ilyenek. Bár eléggé introvertált ember vagyok, ha érdekel valaki, akkor vele igyekszem nyitottnak és közvetlennek lenni. Szóval hagyom, hogy megismerjen, aztán, ha kialakul irántam valami több (és az én részemről is), akkor tulajdonképpen ennyi. Miért, és hogy kéne magam mellett "tartanom"? Ha olyan érzéseket váltottam ki belőle, amely által kötődik hozzám, szeret, akkor az ő érdeke is, hogy velem legyen?


Nem hiszek az ilyen taktikázásokban, hogy eljátszom az elérhetetlent, meg l*szarom. Persze, voltak már lányok, akik nem érdekeltek úgy, de az nem azért volt, mert így akartam "feltüzelni" őket. Szerintem egy egészséges párkapcsolatban mindkét fél érdeke, hogy együtt legyenek, és ettől kezdve kiesik az, hogy bukdácsoljunk a másik előtt, és próbáljuk magunkhoz láncolni.

2012. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok együtt a barátommal.

Úgy gondolom hogy kimondottam harmonikus, jó a kapcsolatunk.

Leírom, hogy mit tesz, ami számomra fontos, és ami miatt jól érzem magamat vele:

-mindig érdeklődik a dolgaim iránt, gondoskodó

-elmondja a véleményét a problémáimról, tanácsot ad

-kimutatja az érzéseit, sokat szeretget

-gyakran mondja, hogy szeret

-a szeretkezésnél nagyon figyel rám, próbál a kedvemre tenni

-erősíti az önbizalmamat, mióta együtt vagyunk és együtt tudunk lenni, minden áldott nap elmondja hogy mennyire izgatom, mennyire szépnek talál rajtam ezt vagy azt, hogy oda van ezért meg azért, szex előtt meg közben is mondja hogy "gyönyörű a tested", és ezek egy nőnek nagyon fontosak, főleg azoknak, akik olyanok mint én; hogy szükség van megerősítésre

-bármit meg lehet vele beszélni, nem ráz le soha azzal, hogy hagyjam a hülyeségemmel

-kimutatja hogy komolyan vesz, és nem holmi barátnőcske vagyok

-bemutat az ismerőseinek

-nem foglalkozik a közösségi oldalakkal, elő nem fordul, hogy más lányok képeit kedvelje

-számomra ez a legfontosabb, és talán ezzel vonzott be a leginkább, hogy láttam rajta, és azóta mondta is, hogy ő nem az a fajta, akinek kiesik a szeme ha meglát egy vonzó nőt, nem esik hanyatt a mindenféle magamutogató ribiktől

-nem akar villogni velem, inkább azt mondja hogy nagyon örül neki hogy visszafogottan öltözködöm, hogy nem mutogatom magamat, azt mondta neki a smink se kéne, de persze az én dolgom


És ami a leges-leges-leges-legfontosabb, valami példás a bizalma, nagyon bízik bennem. Nem ellenőrizget, kérdésekkel sem, és nem féltékenykedik.


Persze ez oda-vissza működik.

Ő az első, remélem az utolsó is. Ajándékozni nem igazán szoktuk egymást, csak születésnapot meg karácsonyt tartunk, apró meglepetéssel, általában saját készítésű.


20/L

2012. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

# 19

Gratulálok, tényleg! Remélem, egyszer majd - hozzád hasonlóan - rám talál az igaz szerelem :)

2012. júl. 4. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!