Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként képes valaki leélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként képes valaki leélni az életét egy ember mellett?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom, és nagyon szeretjük egymást. Én csak komoly kapcsolatot akarok, és már(bár meg nem vagyunk egy éve együtt) felmerült a házasság gyerek gondolata. Ezzel nincs is baj mert én már 17 éves korom óta akarok gyereket(persze majd ha anyagilag is már önálló vagyok) És ha sok éven át együtt lennénk el is venném. DE most jön a lényeg.

Ha csak egy nővel voltam, félek előjön belőlem az hogy más csajokkal is ki kéne próbálni (sose csalnam meg ez 100% ) mert annyi vonzó nő van a világon. Férfiből vagyok és félek eluralkodnak egyszer rajtam az ösztönök.



2012. jún. 24. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Látod ez egy jó kérdés.
2012. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudod, azt nem tudom milyen ha az első,mert nekem nemcsak szex,hanem kapcsolat is volt más nőkkel is,hiszen 30 éves voltam mire találkoztam a felelségemmel.

én ma el tudom képzelni, hogy vele élem le az életem.

Örülök,hogy nem az első és nem az ötödik mert így tudok mihez viszonyítani és soha nem lesz bennem az az érzés, hogy:jó amit csinálunk,de mivan, ha a szex ennél sokkal több? Egész más? és én soha nem tudhatom meg?

Tehát szerintem leélheted, de kétlem,hogy ez megy ha az elsőnél ragadsz

2012. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek olyat.
2012. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szexben mindenre kapható kb van amit nem elsőre de ha van kedve megteszi, és nagyon jó teste van
2012. jún. 24. 08:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Van olyan nő aki mellett leélném az életem...
2012. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor jut eszembe egy cikk amiben a 90 éves bácsikát köszöntötték, aki elmesélte hogy 17 évesen ismerte meg élete szerelmét, 3 éven keresztül "jártak" (ugye akkor szokások keretein belül) és 20 éves kora óta házasok... és a nénike még most is ott ül mellette...


férfi vagy ez így van, de meber nem állat hogy az ilyen "ösztönöknek" engedj

2012. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Kemény dió, én se csaltam meg a menyasszonyom, de hiába voltam már más nőkkel azért sokszor gondban vagyok.

Ez a hűség dolog akkor nehéz, ha van kísértés és sajna van.

Vannak lányok akik jelzik h nem bánnák, ha jobban odafigyelnék rájuk, plusz ami gáz, h a húga barátnőjére kb már akkor feláll ha meglátom és ez gáz.

2012. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez szerintem mindenkinek a saját vérmérsékletétől és beállitottságától függ.én is 17 évesen jöttem össze az exbarátnőmmel,7 évig voltunk együtt és eszembe sem jutott hogy megcsaljam és nem is emiatt váltunk szét.ha valaki olyan beállitottságú,akkor 30 évesen 50 nö után is megcsalja a párját és van aki pedig ennek az ellentettje.

szóval mi honnan tudnánk hogy te hova tartozol?:)

neked kell tudni!

2012. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám egy nővel leélni az életem.
2012. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, ha egy akármilyen csinos nő, nem különb a barátnődnél, akkor meg mi értelme van a kapcsolatnak? Én azt értem hogy egyedül sz*r, de most úgy kapcsolatban lenni valakivel, hogy csak egy helyes nő és kész....
2012. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!